Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #21078528 #49784 üzenetére

    Különösebben engem se érdekelt a sebesség, inkább csak érdekességképpen szoktam nézegetni, az fontosabb, hogy megbízhatóbb legyen. AZ Intel meg az Adata kellően jó áron volt mikor vettem és elég megbízhatóak, Transcens is jó, a Samsung inkább nagyon hypeolva volt, tény, hogy jó, kivéve mikor a firmware el van szúrva, mint nemrég valamelyiknél. Én sem látom értelmét, hogy Samut vegyek, nem éri meg a plusz pénzt.

    bonnie++ tesztet anno nekem is ajánlottad, nem nagyon boldogultam vele, ma már a disks alkalmazáson belüli lemezellenőrzővel futtatok egy tesztet közepesen erős mintával, hogy lássam, hozza a gyárihoz hasonló értékeket és kész.

    csak érdekességképpen teszem be a két képet, mekkora különbség van a két SSD között írásban, meg acesstime-ban:

    Istju kolléga az a fajta megmondó ember, aki azt gondolja, valaki attól profi Linuxos, hogy felkínlódik a gépére egy Archot

    Én tavaly január 01-én kora reggel raktam fel Arch-ot az evolution-nal, de még úgy is elég szopatós volt 2 órán keresztül, de legalább elterelte a figyelmem a másnaposságról! Ezzel szemben az Arch alapú Manjaro 6+2 perc alatt feltelepült! Nagy szükségét én se érzem, hogy olyan disztrót futtassak, mint a nagyok! :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák