Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz #94529552 #52350 üzenetére

    Koma!

    Azért mert leírtam a széria egy bizonyos tulajdonságát, ne éld már meg személyes támadásként! Komolyan, ha csak egy piciny negatív tulajdonságát le mer írni valaki az LG-nek, Te azonnal ugrasz! Ne tedd!
    Ami tény az tény.
    A menü lassúsága egészen onnantól kezdett jelentőséggel bírni, mígnem lett szerencsém egy másik készülék típushoz!
    Azt hittem tényleg ennyire lassú az összes mai tévé, de nem. Sikerült belenyúlnom abba a szériába, ami ebből a szempontból a legallja!
    Ettől még jó tévének tartom! Csak amikor meg szerettem volna nyitni a GUIDE-ot (hogy böngésszek az aktuális futó tévéműsorok között), akkor is elkezdtek a színes kis gömbök ugrálni, majd 5 másodperc múlva be is adta a műsorújságot. Eleinte nem zavart, de aztán egyre inkább. Sőt, a menüben is elkezdtem komolyabban lépkedni és ott is többször felhúzott, hogy gyakorlatilag úgy tűnik, nem reagál a tévé, annyira lassú.
    A sony-nál is kiemelem bárkinek a negatívumot, mert az is tele van hibával. Mivel tökéletes készülék nincs.
    Mindezek ellenére az LG színvilága, sokkal jobban bejön, mint a sony-é, sőt, a hangzás is mérföldekkel jobb a sony-nál. Ha lett volna a MM-ban 73x, akkor tuti, hogy azt választom. DE nem volt sajnos. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák