Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz BalaNce87 #42 üzenetére

    ez így igaz, WaW-ban megörültem a dzsungelnek, mindjárt mondtam, nah itt jó lesz, megkerülöm őket, és így lett volna legalább valami taktikázás, de nem... van egyetlen út...a tábornak 2 bejárata volt...hát nem egyértelmű, hogy mindannyiunknak a főbejáraton kell bemenni, miután valami kocsival betörtük a kaput? hihető, valószínűleg így volt...nem beosont valaki felrakta a bombát pár leszúrt ellenfél után, és csöndben távozik... ez csak a történet, a bugok meg...pl reichstag lángszórós...megmentenéd a spanokat, de nem, te nem tudod lelőni?! milyen hülyeség ez?! :Y :W
    nem azt mondom, a Brothers in Arms-ban is vannak bugok, sőt az taktikai fps, de könyörgöm százszor jobb, változatosabb, élvezhetőbb, nehezebben megunható...

    Csana így van, sose a vevő dönti el, mit vehet meg, de ha nem veszi meg, a kiadó bukik, a fejlesztőket ki kell fizetni, viszont nem fedezi az az összeg, ami befolyik a játékért...ha ennek ellenére ezt teszi a Valve, főleg ha több játékával, akkor hamar bajban lesz :U persze csak szerintem

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák