Hirdetés
- Milyen asztali médialejátszót?
- Milyen széket vegyek?
- Apple asztali gépek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Effektíve TKL méretűek a Corsair legújabb, numerikus paddal ellátott klaviatúrái
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Philips LCD és LED TV-k
- 3D nyomtatás
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsoika
addikt
válasz
DoItYourself #3256 üzenetére
Gondolom azt, hogy sz.géppel megy csak a 24Hz....ami ezek szerint igaz is. Az erőző tulaj gtx1080-al etette és amikor én próbáltam gtx1060-al, simán vitte......csak ugye nem azt szeretném lejátszónak.
-
zsoika
addikt
Sikerült átvernem. A CEC-t kikapcsoltam a box-pn(nevem tudom hogy van e köze hozzá) és először a tv-t kapcsoltam be. A tv-nél sokkal több lehetőség közül tudtam választani és ott fixáltam a 24Hz-et.
Újraindítva a CE-t szépen fut a 24Hz és a proji is benyelte végre.Viszont mindent kikapcsolva és vissza megint nem választható csak a 25Hz
Komolyan beszarok ennek. -
zsoika
addikt
Visszatettem a kártyát és most indul de csak úgy ha a projektort leválasztottam az erősítőről...sőt a projin teljes resetet kellett csinálnom mert totál lefagyott.
Mindent visszakötöttem és beállítottam eredeti állapotára.
Most jól működik de az eredeti problémám nem szűnt meg csak javult. Kadenciahelyes lejátszás 24Hz nincs, nem választható, csak 25Hz.....tehát javult a helyzet de még nem az igazi. -
zsoika
addikt
Sziasztok. Egy kis segítség kéne.
Vettem egy Optoma HD80 projektort ami számítógépről tudja a 24Hz et, de androidos box-ról ( mini m8s II. ) sem androiddal ,sem LE+Kodi(17.6) nem ...csak 20.98,30,50,59.98,60Hz
Ha a Tv-re kötöm a boxot akkor van 23.98,24Hz is.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest