Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrYoL

    csendes tag

    Sziasztok!
    Mondtam, hogy lesz magyar változat a Jailbreak-ből, úgyhogy íme:
    Az angol vátozatot ami részletesebb, és azoknak akik hónapok múlva olvassák ezt, naprakészebb is itt találjátok. Javaslom hogy inkább azt használjátok, ha tudjátok!

    Nem tudom, hogy mennyire fogja tudni kihasználni a Jailbreak-et, hogyha valaki nem tud angolul. Sajnos az összes applikáció telepítési leírása angolul van. Ezt mindenki döntse el magának, önmagában a Jailbreak nem ér semmit ha valaki nem tudja kihasználni.

    Minden eszközön működik a jailbreak ami 5.10.3 és 5.13.3 között lévő firmware verziók valamelyikén van. Ha van kérdésetek, nyugodtan írjatok privátban!

    Jailbreak:

    1. Töltsétek le ezt
    2. Csatlakoztassátok a PC-tekhez a Kindle-t USB-vel és csomagoljátok rá ki a .zip-et.
    3. Indítsátok el a böngészőt és menjetek fel erre az URL-re: file:///mnt/us/kindlebreak.html

    A böngésző le fog fagyni, kilép és a Kindle újraindul.


    Jailbreak hotfix: (Hogy ne törlődjön le a jailbreak.)

    Újraindítás után rakjátok fel a Jailbreak hotfix-et innen. Amint kicsomagoltátok (7zip ajánlott) USB-vel csomagoljátok ki ugyan oda ahova a jailbreaket, és a Kindle menüjében menjetek a Settings->Update Your Kindle menüpontra. (Sajnos nem tudom magyarul a menük nevét. Esetleg Beállítások->Kindle Frissítése?) Ezután a Kindle újraindul, egy pipát kell kapjatok a telepítés végén.


    MRPI és KUAL: (2 program amik szükségesek applikációk telepítéséhez és használatához. Mint például a saját screensaver és KOReader)

    1.) Töltsétek le az MRPI-t és a KUAL-t!
    2.) Csomagoljátok ki az MRPI-t hasolnóan mint a jailbreak-et és hotfixet. Az így kapott mrpackages mappába pedig csomagoljátok ki a KUAL-t!
    3.) A kindle keresési mezőjébe írjátok be, hogy ;log mrpi ez a parancs feltelepíti az MRPI-t és a KUAL-t is egyszerre.


    Applikációk: (A telepített applikációkat KUAL-ból fogjátok tudni indítani aminek a parancsikonját a könyveitek között találjátok majd.)

    KOReader-t innen tudjátok leszedni, nem fogom részletezni a telepítését, de csak kicsomagoljátok USB-re és kész.
    Itt is találhattok különböző applikációkat, módosításokat.

Új hozzászólás Aktív témák