Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz atti29 #157490 üzenetére

    1000 nem tom milyen de tényleg nagy, nem tudom téged zavarna-e. 810-et nem próbáltam, de nekem Touring Plus van és az elvileg enyhén butított 810, szal jó cucc lehet :K . 820 szerintem nem sikerült valami jól, túl pici lett a kijelző, a gombok hamar behalnak rajta, a szoftver még Garminhoz képest is bugos és valamiért sokkal lassabb az egész, mint az elődje, gyakran hosszú másodpercig várni kell a reakciójára :N . Szal én azt tanácsolom maradj a régebbi szériánál, mert bár picivel butábbak, de legalább megbízhatóbbak és gördülékenyebben működnek. 830-at gondolom már drágának találod, az papíron már nem tűnik rossznak, de emlékeim szerint Runner nem volt elégedett azzal sem :( .

    Más: ma elindultam egy jó kis körre, hétvége, meleg, napsütés, minden adott, erre valami kattog. Megfordultam, irány haza, itthon szétszedtem a középcsapágyat, mert onnan jött a hang és kiderült, hogy teljesen beálltak a csapágygolyók, a rozsdás sáros trutyi folyt belőle. Szal ennyit arról, hogy a Saint SM-BB80 jól bírja a sarat-vizet-havat, nálam egy évet bírt ki, mehet a kukába :D . Lehet most egy olcsóbbat veszek, ha már gyakran cserélni kell, legalább költsek rá a lehető legkevesebbet... Mert ugyanilyent ugy-e nem akarok :U . Brrr belegondolni sem akarok milyen sz*r lehet így az élet pressfittel, szerencsére az én vázam menetes.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák