Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #144716 üzenetére

    Hát azzal biztos "feledzenéd" magad a profik közé...már ha túlélnéd :D

    (#144717) ZolkoW...hú,ezt a vállalhatatlan dolgot nagyon ismerem! :( Nejem unszolására elmentünk párszor a Dunakanyar MTB csapattal (akkor még más volt a neve) és az amúgy patent(nek hitt) kerékpárom minden velük megtett menet alatt előhozakodott valami hangos,és számomra kínos nyekergéssel,melyeket rossz esetben teljes kazettatest beakadásokkal és látványos lánccsattogásokkal spékelt.Kazettatestet javítottam,repedt bakos sort gariztattam,melyek egyedül faxán mentek,velük nyekeregtek azok is,majd cseréltem kazettatestet újra,mely összesen 300 km-eres korában újra szétment,szerencsétlenségemre szintén egyik közös tekerésünk alatt. :W Még zrikált is valaki,hogy meg kellene kenni a hajtást... :U Azóta megint újra cseréltem kazettatestet,de szerintem ha akarnám,hogy ez is szétessen,csak velük kellene mennem egy 7végén. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák