Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz ludsimon #24298 üzenetére

    Annyira már nem új ez a lámpa, nekem majdnem egy éve van ilyen a régebbi bringámon. Brutálisnak tényleg brutális, és jó, hogy oldalra is világít. Napsütésben is simán látszik az általa keltett fényfolt a falon, még akkor is, ha lámpa 3-4 méter távolságban van tőle. Az alsó és felső 5 LED-et külön tudod vezérelni. Sokféle programot tud, ami egyben hátrány is, mert 10-15 másodperc kikapcsolni a lámpát (külön az alsó, külön a felső LED-sort). Gyárilag csavaros konzol jár hozzá, de ilyet sajnos hiába próbáltam meg külön venni az új bringámra, nem sikerült. Csak műanyag racsnis bilincset találtam, amiben a lámpa nagy súlya miatt nem bízok meg, így oda végül a kistestvére, egy LD610 került.

    Hétfőn pont azt írtam PÜ-ben, hogy ilyet lámpát tudok vinni magammal, ha kell :)

    Lámpa mellett még ajánlom, hogy szerelj magadra extra fényvisszaverő felületet, mint nadrágszárra a lánc ellen ilyen felülettel rendelkező csíptető, csík a táskára, mágneses csík a karodra, és a lámpa mellé külön hátsó prizma. Oldalra pedig reflexcsíkos kerék, valamint - amit utálok a hangja miatt, de ilyenkor nagyon hasznos - küllőprizma.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák