Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tailor

    őstag

    Sziasztok!

    Csak gondoltam, hogy megosztok egy kis infót a kávé-utamról az olyan műkedvelő amatőröknek, mint amilyen én is vagyok :)
    Szóval: TB1 + CM702-vel kávézom egy ideje, kezdetben Lavazza Oro kávéval (ez volt itthon). Igazából elégedett voltam vele, semmi flikkflakk. Pár aprósággal együtt rendeltem egy brazil Santos kávét, és hát na... érezhetően más volt :) Pár hét után a Santos elfogyott, így "vészmegoldásként" a hűtőben tárolt Lavazzához nyúltam. Hát gyerekek... azt a sz@rt! :DDD Én tényleg nem vagyok egy eltartott kisujjal, cibetmacska tetkóval kávézó ember, de amit ez a "sima" Santos nyújtott egy ilyen kommersz, bolti Lavazzához képest, arról verset lehetne írni. Szóval műkedvelő feleim: vegyetek rendes kávét, az ára is ugyanannyi, mint a bolti forgácsnak.
    (Most az avx-től a "Béla papa blend" volt csapon, ez is finom :) )

    -----

    Kérdésem a tapasztaltakhoz: kávécserénél ti az őrlőben ragadt szemeket simán kidobjátok? Mert ugye marad azért benne jó pár grammnyi őrleményhez elegendő szem, de ha nem akarom, hogy összekeveredjen a kettő, akkor - kuka? :F
    (Mondjuk nem szívesen kukáznám, szóval lehet, hogy csak ráöntöm az újat - pardon :D )

Új hozzászólás Aktív témák