Hirdetés
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Vezetékes FEJhallgatók
- Bluetooth hangszórók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- VR topik
- Milyen monitort vegyek?
- Apple MacBook
- Még tavasszal befut az Xbox mód a Windows 11-hez
-
PROHARDVER!
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
Ez sztem inkább szerveroldali feladat, belegenerálsz az aktív menüpontba pl. egy "active" class-t, és azt mindig nyitva tartod. Vagy most nézem, a kódodban ez a "current". Az is jó.
De mondjuk ennek nem sok köze van a JavaScripthez, mivel itt a kódodban is szimplán csak HTML+CSS-kombóval oldottad meg.Pl. most egy sort JavaScript-kódot nem raktam hozzá, csupán az Akciók <li>-be beleraktam egy class="current"-et a kódod mintájára, aztán a CSS-kódhoz összesen két sort tettem hozzá, és kész is voltam vele, így az Akciók menüpont mindig nyitva van:
http://jsfiddle.net/96Bu8/11/
Egész konkrétan azt tettem hozzá újonnan, amihez kommentbe odaírtam, hogy /* ÚJ */.Ilyenre gondoltál?
A feladat tehát annyi, hogy szerveroldalon mindig az aktuális <li>-be belegenerálsz (akár sima if-else-ekkel) egy current class-t, ahogy itt is mutattam. Nyilván megoldható egyébként JavaScripttel is, de alapvetően szerveroldali feladatot minek rábízni a kliensre. Persze ha nagyon muszáj megoldani JS-ben, akkor tudunk segíteni benne.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Sorozatok
- PlayStation 5
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- E-roller topik
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

