Hirdetés
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- TCL LCD és LED TV-k
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Impozáns lesz a következő Intel CPU generáció csúcsmodellje - is
- CPU léghűtés kibeszélő
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dinter
addikt
Sziasztok.
.
Van egy grafikus JavaFX alkalmazásom, az App osztály felelős az kirajzolásért és az irányításért. A problémám a következő:Van egy gombom (addMember), ami azt szeretném, hogy a kattintáskor létrehozzon egy új Member-t, majd ezt a Member-t hozzáadja ahhoz a Team-hez, ami épp ki van választva a megjelenített táblázatban. Ha én az EventHandler-t az App-on belül valósítom meg, akkor minden gombnak az App osztály adattagjának kell lennie, hogy a handle függvényben le tudjam ellenőrizni, hogy melyik osztályban történt a kattintás. Viszont ha külön osztályt hozok erre létre, akkor viszont kattintáskor le kéne kérni a szövegdobozok tartalmát, az épp aktuálisan kiválasztott Team-et, és ezt átadni az EventHandler-nek, de ezt önmagának nem tudja megtenni. Arra gondoltam, hogyha az App-on belül a csapatokat tároló teamData, teamTable (megjelenített táblázat) és a szövegdobozok static-ok lennének, akkor külső EventHandler osztályból is elérném őket és akkor legalább a gomboknak nem kellene az App osztálynak adattagjának lenni, hanem lehetne függvényen belül. Van erre valami más megoldás?
-
Dinter
addikt
Sziasztok.
Adott a következő kérdés: Egy szál egy objektum wait() metódusát készül végrehajtani hiba és exception nélkül. A metódus rendben visszatér. Sorrendben milyen állapotokat vesz fel a szál wait meghívásától kezdve a metódus visszatéréséig?
Most ez ugye: Runnable, Waiting, Blocked, Runnable. Kérdés, hogy ugye a notify hatására megy át a blocked-ba, ekkor még nem tért vissza a wait? Illetve a második runnable-t oda kell írni a végére?
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: RYZEN 7 5700/5800X +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Üzletből, garanciával, DeLL Inspiron 16 5630 -i5-1340P-16 szál/16RAM/512SSD/16,1"FULLHD IPS
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Thrustmaster T-GT II bázis - Thrustmaster Sparco P310 - Thrustmaster T3PM pedál - Playseat Evolution
- Asus H110M2 D3 LGA 1151 alaplap
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Lenovo 16 Legion Slim5 WQXGA 165Hz G-Sync Ryzen7 7840HS 16GB 1TB Nvidia RTX 4070 8GB 140W Garancia
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3159, 100% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3050, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


