Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz darvinya #104433 üzenetére

    Apple kijelzőről nem halottam, azaz LCD panelről, mert nincs.
    Ő is legtöbb gyártótól veszi, pl: Samsung, stb. nem köztudtatban lévő gyártótól.

    Basszus nem mondod. Tényleg nem saját alkatrészeket gyárt, saját gyártósoron, hanem csak beszállítóktól legóztat össze és gyártat, majd szereltetik és végül sütik rá a hátlapra, hogy designed in napfényes amcsi? Hát ez tök új. :DDD

    Még mobil(okos) kijelzőnek is van vezérlő chip-je, pedig azok összesen 1mm-sek.
    De hagyjuk…

    Akkor már ketten vagyunk ezen az állásponton. Gyorsan azért olvass utána, hogy miért hoztam fel pont az Apple-t a nem gyári kijelzőkkel kapcsolatban, hamar leesik a tantusz :K

    Kicsit ON: hidd el, mélyebben benne vagyok a témában, mint ameddig mernél gondolni, pontosan azért, mert víztorony magasságú toronyba bírnám rakni azt a mennyiségű kijelzőt amit már kicseréltem életemben. És nem, nem bont senki semmit, nem építik át, szerelik ki vagy csinálnak bármi hasonlót. Ha ezt lehetne gazdaságosan csinálni (meg úgy bárhogyan), akkor nem lenne ekkora para manapág almás telóban sem a kijelzőt megtörni.
    Remélem megnyugtattalak :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák