Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beteg

    őstag

    válasz ADAM1337 #12057 üzenetére

    Csabee.: a kihasználtságáról: nincs egy hete, hogy szét van szedve, de már úgy el vagyok úszva melókkal, hogy kezd kínos lenni, de az az igazság, hogy a hobbym is ez úgy hogy most letojom :DDD 2 ilyen gépre már nem futja:)

    aero.: apránként megkereste az árát. 14 éve dolgozom vele/rajta

    DEJVID, BR4D: nekem is nagyon tetszik a TJ 07, de annak a váza ugye egy nagy, egybeöntött alu. azzal sokat nem tudtam volna kezdeni, ezt viszont a szegecsek mentén atomjaira kehet bontani. meg is teszem eleve, hogy az összes szegecset lecseréljem csavarra. az összes csavart egységesre akarom hozni, hogy még azok is szépek legyenek

    még a táp mögötti részt megfordítom, hogy ne befelé dőljön, hanem kifelé, mert elé akarom beszerelni a középről kivágott hotswap vinyó keretet.
    még szerkesztek a vizes csöveknek és a pumpának egy keretet az alsó 5,25-ös helyre.
    az a lemezt, amin most fekszik a radi, kicserélem egy másikra, a ventik miatt, a blokk alá teszek távtartókat, azzal megemelem még egy centit,
    meg ilyenek …
    addig még be kábel harisnyázom a tápot. utána tudom csak megmutatni, azok hogy lesznek.

    és A legfontosabb: A sok műanyag. A burkolat. Nem lehet simán feketén hagyni. Át kéne festeni. Számítok a segítségetekre, hogy mi nézne ki jól rajta! Csinálok photosohban, vagy 3DMax-ban terveket róla, de még nem sikerült eldönteni, hogy mire hajazzon. Nejem szerint olyan képet kéne rárakni, mintha átlátszó lenne és az elektronikát lehetne látni. Nem rossz. Szerintem valami vadász repülő design-t is lehetne adni neki, a formája megvan hozzá. Vagy valami F1-es autót? Bár 38 évesen nem kéne nagyon gyerekesre vennem a figurát :DDD Szóval nagyon várom az ötleteket a kritikát!!

    [ Szerkesztve ]

    Csak futni kell!

Új hozzászólás Aktív témák