Hirdetés
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Egyre inkább szoftverrel segítene a Core CPU-k teljesítményén az Intel
- iPad topik
- Milyen monitort vegyek?
- Hardverfogócska a kertben
- Házimozi belépő szinten
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- Lítium-ion/Li-ion akkumulátorok
- Nem tetszik a PC-gyártóknak az Xbox új iránya?
Új hozzászólás Aktív témák
-
gabor7th
addikt
Most a Discordon van egy videójuk ami csak az event miatt készült.
Ez lesz tán az év legnagyobb eventje.
A videón olyan is látszódik, hogy lesz... flottaharc. Nem tudom, hogy ez csak látványosság-e, de a robotoknak is lesz a bolygó felett hajójuk amik ezerrel lövik a miénket... Két másodpercig látod.
Aztán a bemutató megmutta, hogy lényegében ugyanaz lesz itt mint ami történt SzuperFölddel amikor az Illumiate ránktámadt, csak fordítva.
A rotobok főbolygóján lesznek giga városok és el kell őket foglalni, hogy megkapjuk a legutolsó várost, ami a fővárosuk.
Viszont a bevethető emberek limitáltak és ma néztem már most elvesztettük 30%-ukat kb. és még hol van a főbolygó... Plusz elbukjuk ezt az aktuális MO-t, egyszerűen... most úgy tűnik lehet oda se fogunk érni mire kifogyunk emberekből.
De nem hinném, hogy kidobnák az év eventjét emiatt. Remélem nem.
Amúgy a videó olyan formulát vesz mintha egy üzenet lenne, amit próbálnak zavarni, és a vége úgy zárul, hogy próbálnának még valami nagyon fontosat elmondani, de nem tudják mert megszakad a vonal.
Egyrészről valami olyasmit mondanak, hogyha eljutunk valahova megtudjuk, hogy ki az igazi ellenség, és próbálnának mondani valamit valami szörnyűségről...
Tehát két dolog van tán itt potenciálisan: 1. Egy új ellenséges frakció fog bemutatkozni, hogy igazából ők vannak a robotok mögött. 2. Lesz egy új BOSS mintahogy a bogaraknál is volt a legutolsó nagy frisssítésnél.
Viszont tényleg aggódok, hogy eljutunk-e odáig, mert azt igérik, ha kifogyunk az emberekből, akkor ez az egész el lesz bukva.
Új hozzászólás Aktív témák
- TCL LCD és LED TV-k
- Bestbuy játékok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- World of Tanks - MMO
- Gitáros topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Egyre inkább szoftverrel segítene a Core CPU-k teljesítményén az Intel
- iPad topik
- iPhone-ra és iPadre is megérkezett a Control Ultimate Edition
- Milyen monitort vegyek?
- További aktív témák...
- Erying ITX 12800H alaplap (Integrált 14 magos i7 CPU, 3x NVMe) Hiánytalan tartozékokkal
- MacBook Pro 13.3 2017 8GB ram 512GB SSD
- UGREEN NASync DXP6800 Pro NAS, i5 1235u (10-mag), 8/32GB DDR5, 6 lemezhely, 2x10G, 2x Thunderbolt 4
- Z840 - 2x E52697 v4 18 core 2.3GHz - 1000w tap - 32 GB DDR4 - 3 év garanciával
- Lenovo T470s 14" FHD, i5 6300U, 8GB RAM, 256GB SSD, 2db akku, számla, 6 hó gar
- Xiaomi 17 Ultra 512GB Black Karcmentes állapot 16GB RAM 2029.03.11. garancia
- HP Zbook 17 G2 Workstation,17.3"FHD,i7-4810MQ,16GB,256GB SSD,K3100M 4GB VGA,DVD,WIN10
- Eredeti DELL 330W töltők (ADP-330AB D)
- 2színben! Lenovo Yoga PRO 9 Ultra 9 285H 32GB RAM 1TB SSD RTX 5060 8GB 16" QHD+OLED 3év Prémium GAR
- Asus STRIX RTX 3090 24GB GDDR6X Videokártya! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

