Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung Galaxy Tab S9 Ultra - nagy képernyő mindenre
- Kivizsgálja az Arc meghajtó magasabb többletterhelésének az okát az Intel
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen videókártyát?
Aktív témák
-
jos3ph
tag
(#37838) kaci70
Nekem M3-as dobozaim vannak, egy M35, M33, M2C2, MS sub. Maximálisan megvagyok velük elégedve. Nagyon jó minőség, elérhető áron. Szedtem is már szét, és láttam, hogy nem spórólták ki belőle az anyagot. Csak ajánlani tudom, ha csak sztereóba szeretnéd használni, akkor is megálja a helyét, hatalmas mélyet ad le.
(#37829) BBéci
Évekig nyúztam egy WD MYBOOK HOME EDITION-t hibátlan találmány, szerintem elég dizájnos, és ebben a típusban van e-sata, és firewire is, ami lényegesen gyorsabb az USB-nél. Akát PC-re kötve, akár médialejtászróra kötve, érzékeli a kikapcsolást. Nekem személyszerint macerás volt mindig kábelezni, külön táp, meg adatkábel, mondjuk én cipeltem mindenhová, de ahogy olvasom neked nem erre kell, így nagyon jó választás lehet.
(#37833) m3gtr
Nem, nem azért. A monitorok oldaltbetekintési szögénél, vibráltak, látható volt, miközben a szembeni monitor nem vibrált. Az én szemem nem bírja a vibrálást, régen volt egy CRT monitor itthon, és az is vibrált alacsony frekin, és attól meg a fejem fájt. Analógra voltak kötve d-sub vitte át a jelet a TV-nek. Egyszerűen pocsék minőség volt. 3 monitort kell elképzelni, monitoronként egy PC-t, és volt egy 4. PC ami mindent vezérelt, és ahonnan a program futott. Volt egy Hundai müszerfal, üléssel, és ez volt ha jól emlékszem 7 millió forint. Még a szaga is új volt. De valami írtó pocsék volt ott ülni, és vezetni.
Jamo... Vicceltek? Műhelybe sem tennék belőle háttérzenének. Akkor már inkább egy bögreszett... Sosem voltam róluk jó véleménnyel. Egyszer jártam a METRO-ban nézelődni, és ott a hifis részlegnél, nem láttam mást mint JAMO hangfalakat EUR raklapra téve fent a magasban egy sálgopolcon, volt belőle több típus is. Hát így kell egy profi hangfalat kínálni?... Abból a látványból is csak az jött le számomra, hogy egy nagyon alsó kategória.
Aktív témák
- Házimozi belépő szinten
- Óvodások homokozója
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Synology routerek
- Samsung Galaxy Tab S9 Ultra - nagy képernyő mindenre
- PlayStation 5
- Fényképeken az újra lilába boruló Xperia 1 VII
- További aktív témák...
- Huawei MediaPad T5 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! HP Elitedesk 800 G1 USDT mini asztali számítógép - i7 4770S 16GB RAM 128GB SSD Intel HD
- AKCIÓ! ASUS TUF Gaming FX707VI GAMER notebook - i7 13620H 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB W11
- AlzaPower CAT6 UTP 40m, szürke kábel
- 92 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest