- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- AMD FX
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Apple MacBook
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Projektor topic
- Forradalomi előrelépésként jellemzi az NVIDIA a DLSS 5-öt
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
-
PROHARDVER!
Google Stadia topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
saelin
veterán
Nah, megjött a Chromecast with Google TV. Egyszerűen és gyorsan beállítható, a hozzá adott távirányító is teljesen rendben van. Viszont akadtak vele gondjaim úgy általános használhatóságot tekintve.
- Bluetooth fejhallgatóim recsegnek alatta. Ezt főként Stadia alatt tapasztaltam. Egy picit lehet rajta segíteni ha az automatikus surround sound-ot manual-ra állítja az ember és ott a neki megfelelőt választja ki hallás alapján. Fejhallgatótól függ az eredmény. Nekem monitorom van, így max jack dugóval és hosszabbítóval tudnám megoldani egy komolyabb gamer fejes használatát.
- Megint csak Bluetooth probléma, hogy a dualshock 4 a jack csatlakozóján nem tud hangot kiadni. Pc-n működik ha vezetékesen rádugom a gépre, de itt ugye erre max USB hub-al van rá mód.
- A HDR nem tiltható le a Chromecast menüjében. Annyit lehet csak csinálni, hogy érzékelje a hdr és sdr jeleket, majd e két mód között váltogat ahogy neki tetszik. Ez megint csak nem jó, mert Netflix közben hol hdr megy, hol nem így állandóan kapcsolgatja a monitorom a két mód között. Később jó lenne ha egy rendes hdr off kapcsolót betennének.
- És akkor a lényeg ami erősen kapcsolódik a topik témájához az a Stadia app. Letölteni, telepíteni nem nagy dolgok. Sok guide van róla a neten, de az élmény koránt sem lesz 100%-os. Játék közben semmi baj vele, viszont a Stadia app menüjében a játékok képeit nagyon lassan tölti be. Van amit előzőleg letöltött, majd következő indításnál megint elfelejti. Mivel nincs az ikonoknak nevük Stadián, így lehet várni perceket hogy az ember lássa mire akar kattintani.Eredetileg Netflixre és youtube-ra vettem ezt a kütyüt, de a Stadiát is bepróbáltam rajta miért ne alapon. Nem vagyok vele a fent felsorolt dolgok miatt megelégedve, amiket remélem idővel kipatchelnek belőle, de ha kap majd egy rendes támogatást a Google-től egész jó cucc lehet belőle. Most azt mondom dedikáltan Stadiára nem feltétlen éri meg. Az érdekesen működő HDR miatt meg csak azoknak ajánlom filmezni akiknek rendes, teljes értékű HDR van a tv-jükben. Az én montirom nem 10 bites és csak 400 nitet tud. Szóval a kamu hdr kategóriába esik bőven. Ha valaki mégis bevállalná a Chromecast with Google TV-t, akkor a fent leírtak alapján mérlegeljen mert könnyen csalódás érheti.
Új hozzászólás Aktív témák
- Elektromos cigaretta 🔞
- BestBuy topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Redmi Note 15 Pro+ - több plusz, mint mínusz
- AMD FX
- Milyen autót vegyek?
- Fogyjunk le!
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- XPS 9640 16" FHD+ IPS Ultra 7 155H RTX 4050 16GB 1TB NVMe magyarított (lézerezett) vbill gar
- Apple iPhone 15 Black 128GB használt szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
- Dell Latitude 5430 üzleti laptop (14", i5, 16GB RAM, ÚJ 500GB SSD, 93% akku)
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy S25 256GB - Menta - Samsung.hu, Garanciális, Kártyafüggetlen
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 640 G10 - 14" FullHD IPS - i5-1335U - 8GB - 512GB - Win11 - 1 év garancia - MAGYAR
- 209 - Lenovo Yoga Pro 7 (14APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, no GPU
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Gamer PC! i9-9900K / RTX 3060 Ti / Z390 / 16GB DDR4 / 500GB SSD / 850w!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


