Aktív témák
-
quinlan
tag
Szia!
Legelőször kapcsold ki a rendszert a főkapcsolóval, majd a konnektorját tedd (ideiglenesen egy önálló aljzatba! Ezután csak egyetlen hangbemeneti kábelt hagyj meg, az összes többit húzd ki
Ezek a lépések azért kellenek, hogy meggyőződj hogy a búgás földhurok miatt van e.
Ha ezzel megvagy, próbáld ki ismét a rendszert!
Ha még mindig búg stand-by módban is, akkor 99% hogy trafó gond lesz neked is!
Viszont ha már nem búg, akkor földhurok miatt volt a zaj, talán ez ellen is lehet valamit csinálni, asszem a Genius topikban írtak erről valamit!
Nálam is nagyon hangosan búgott! De szerencsére már nem, egy ügyes műszerész úgy helyrehozta 2000 ft-ért a trafót, hogy most már abszolút semmi hangja nincs!
Beidézem egy korábbi hozzászólásomat:
''
Akit zavar a ''búgás'' a mélnyomóban, és aki biztos benne, hogy nem a földhurok miatt búg az próbálja ki a következőt:
1. trafó kiszerel
2. elvinni egy elektronikai műszerészhez, aki beáztatja spec. folyadékba, ami megszilárdulva rugalmas anyagként nem adja át a trafó belsejében lévő lemezek rezgéseit
3. készíteni méretre vágott gumibakokat, megfelelő lyukakat kifúrni a csavaroknak és erre jöhet rá a trafó.
''
További jó tuningolást mindenkinek!
ps: és tényleg csak a fületeknek higgyetek! Megéri!
[Szerkesztve]
Aktív témák
- EA Sports WRC '23
- BestBuy ruhás topik
- Motoros topic
- Milyen TV-t vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen légkondit a lakásba?
- War Thunder - MMO Combat Game
- A Bosch szerint Európának nem kellene az AI-t a halálba szabályozni
- Minden készen áll a Galaxy Unpackedre
- Medence topik
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T14 3 Gen 16/256GB SSD, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Xiaomi 15 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Odyssey OLED G8! 32"/4k/240hz/0,03ms/10BIT/Freesync-G-sync/HDMI 2.1/Smart Monitor
- Új 512GB WD SN5000S Gen4 x4/ Steam Deck ready/ garancia/ ingyen fox
- i7 8700/ RX6500/ 32GB DDR4/ 512GB m.2/ garancia/ ingyen foxpost
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezeskonzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest