Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    udv ujra megprobálkoznék a futással ahogy egy kicsit kezd melegedni az idő.
    karácsonyra kaptam egy xiaomi s1 activot azzal a céllal, hogy pulzus alapján majd problálok fejlödni.
    Van mellpántom is, de valamiért nem akar kapcsolodni se a telefonhoz meg az orához sem. elemcsere volt , más gomb nincs rajta. a telefon érzékeli, de kiirja, hogy a párositást elutasitotta a mellpánt és pár mp mulva mindig szélkapcsol.

    Tudom az ora se a legpontosabb ilyen célra, de nem is versenyezni szeretnék, csak egy kicsit edzésben maradni.
    A zónák meg ugy is tol ig vannak megadva ha ezekben a tartományokat megfeleloen mér az már jo nekem.

    idén még nem futottam, de ami számomra fura , hogy tul nagy még az eltérés a minumum és az aktiv pulzusom között. tehét eddig amit mért minimum értéket az 48as pulzus volt alvásnál.
    ha csak ébren vagyok és teszem a dolgomat akkor olyan 70-90es pulzus, de ha egy kicsit intenzivebb dolgot csinálok akor 130 körül mutat.
    tavaly szeptemberben kezdtem el futni és minden honapban összesen 40km-t futottam egyszerre 3,3km-t.

    tudom , hogy ez nem sok de nekem épp elég volt, sokkal hosszabb távokat nem is akarok max 5km-t
    az elso futás 25 perc környéke volt az utolso valahol 19 perc, de nem éreztem könnyebbnek mint az elsöt.

    szoval a lényeg, hogy milyen zonában érdemes futnom és menynit, hogy fejlödjek és ezt a 3,5km körüli távot 15-16 perc környékén tudjam futni viszonlag kényelmesen.
    192cm/90kg vagyok nem mondhatnám elhizottnak magam inkább a normál és a vékony között .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák