Hirdetés
- CES 2026: Teljesen szürreális lett az ASUS asztali gamer PC-je
- CES 2026: 1 kHz-es modell is akad az Acer idei monitorkínálatában
- CES 2026: Kojima segítségével tesz minden korábbi notebookot elavulttá az ASUS
- Két generációval korábbi GeForce gyártása indulhat újra
- Máris limitálja egy európai disztribútor a GeForce-ok szállítását
- A Sony megmutatja milyen monitor illik a PlayStation 5-höz
- Milyen processzort vegyek?
- CES 2026: Teljesen szürreális lett az ASUS asztali gamer PC-je
- Házimozi belépő szinten
- TCL LCD és LED TV-k
- Végre 120 Hz-es lesz az Apple következő monitora
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Picit gazdaságosabb és halkabb lett a PlayStation 5 Pro legfrissebb verziója
Aktív témák
-
hunnylander
őstag
A határozat szerint a McLaren utasította versenyzőjét, hogy szabálytalan manőverre kényszerítse Trullit,
Na de ezt miért tették? Nem azért, hogy később bepanaszolják Trullit (ezt meg se tették), hanem azért mert nem tudhatták, hogy Trulli merre kóricált, és hogy Lewis nem e szabálytalanul előzte meg őt SC, sárga zászló alatt.
Ilyenért büntetni, mert a csapat a végletekig szabályos akar lenni és ezért még le is mond egy pontról, biztos, ami biztos.

-
Oliverda
félisten
A szájhős az én értelmezésem szerint olyan ember akinek csak a szája jár de a mondandói mögött nincsenek tettek. Na most szvsz ezt Hamilton-ra nem igazán illik rá. Az pedig hogy hangoztatja hogy ő jó, és a csapat is a legjobb pusztán csak pszichológia. Ezzel hat a csapatára az ellenfelekre és saját magára is. Aki nem hiszi el magáról hogy jó és képes nyerni az sosem fog elérni semmit hiába vannak meg rá a lehetőségei.
Amúgy ha megnézel pár vele készül hosszabb és mélyrehatóbb interjút azokból nem az jön le hogy nagy arc és szájhős.
-
Oliverda
félisten
-
hunnylander
őstag
Mi van ha 5 perccel a rajt utan kezd ra az eso? Ki mit lep? Ki mit mer? Mi van, ha valaki ugy tippeli, hogy gyorsan elall stb? Ha lattal mar ilyen futamot tudod mirol beszelek. Silverstoneban mar volt ebbol egy kicsi akarcsak Monacoban.
LUTRI az EGESZ, valtozekony esos idoben. Meg egy Force India is nyerhet egy ilyen idoben, eleg, ha eltrafalja a legjobb huzasokat, o szamukra nincs kockazatos huzas, mert nincs vesztenivalojuk, mig az elcsapatok csakis a legkonzervativabb es biztosnak tuno megoldasokat merik meglepni, ami nem szokott eleg lenni azok ellen akik 19-re kernek lapot es bejon nekik.
-
#70869248
törölt tag
ez egy jó kérdés

kinetikus energia visszanyerő rendszer...Sztem minden csapatnál máshogyan müködhet...egyenlőre még az sem biztos hogy minden autóban benne lesz jövőre.
Alonso döntése egyébként akkár nagyon jó is lehet, mivel a Honda már tesztelte a KERS-t, és ők legalább előnyről számoltak be...a Honda amugy is jó lehet ebben, vannak tapasztalatai és érdeke is fűződik a dologhoz, presztizsének része az ilyen úton való haladás.
Amennyiben a Honda-nál már előrelépésről beszélnek, akkor az már csak fejlődni, finomodni fog.
A Toyota detto.....és úgy egyáltalában sztem a nagy költségvetésű csapatok tudnak ebből előnyt kovácsolni....állítólag akár 100LE +teljesítményt is jelenthet (fenttartással kezelendő), ami azt is eredményezheti, hogy azok a csapatok akik lemaradnak, ill. nem vetik be, azok rettenetes hátránnyal indulnak.
Szal nagy lutri...sztem amelyik csapat az élre törekszik az mind a bevetésén fáradozik dollár/euro százmilliókat belepumpálva, mert az a 12-14kg +súly, ill. az autóegyensúlyának megtartása kisebb probléma, mint szembenézni egy jelentős technológiai hátránnyal. -
prmcsk
addikt
Médiahekk az egész alfonz vs. ferka dolog. A ferka jó évtizede kínosan ügyel arra, hogy ne legyen már "két dudás egy csárdában"...A master/slave felállást alfonz meg nem fogadná el, tehát csak akkor lesz alfonz a ferkánál, ha ő lesz a legjobbnak tartott sofőr az F1-ben.
-
george11
addikt
Nem látunk bele a dolgok hátterébe, de egy csapat/műhely sok mindennel tudja befolyásolni a dolgokat. Persze ez csak feltételezés, de, ha eldöntötték Ron papáék, hogy márpedig Hamiltonnak akarják jobban tolni a szekerét, akkor ...
De ismétlem önmagam, ez csak feltételezés.
-
MPowerPH
félisten
Azt hozzá kell tenni, hogy Alonsonak átt kellett szoknia a bridgestone abroncsokra és az új autóra. Ez néha nehezebb, mint a semmiből indulni. és valjuk be, hogy Alonsoval valszeg elég sokszor kibabrált a McLaren. Ott ő csak második volt. És szerintem lelkileg is lerombolták.
-
Peat;)
veterán
Aktív témák
- A Sony megmutatja milyen monitor illik a PlayStation 5-höz
- Milyen processzort vegyek?
- PlayStation 5
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Gyúrósok ide!
- CES 2026: Teljesen szürreális lett az ASUS asztali gamer PC-je
- Házimozi belépő szinten
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Tőzsde és gazdaság
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- További aktív témák...
- Dell 14 Latitude 5430 FHD IPS i7-1255U vPro 4.7Ghz 10mag 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 LTE Garancia
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Keresünk dokkolókat
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R7 8700F 32GB DDR5 1TB SSD RX 6800 16GB Zalman Z1 PLUS Seasonic 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest







Grat Massa + Grat Kubica & BMW!!!




