Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeepDish

    őstag

    válasz Acor #1074 üzenetére

    Hehe epp most akarom eladni vegleg egyeb okokbol! :)

    u.i: Also kepen hatter 1 rakas szar, nah ez bosszant felde kurvara, ennyire elmosodott szar nemlehet vmi, okadhatnekom tamadt, pedig mikor 79800 gtx-em volt erdekes kiraly volt! No comment a fel millios geprol is vagyis inkabb fsx kezd felbaxni, 1 eve hozza se nyultam! :( :(

    [ Szerkesztve ]

  • Geryson

    addikt

    válasz Acor #1074 üzenetére

    Nem rossz az eredmény, de mondjuk nem is egy olyan hű de bitang (példának okáért én bitangnak azt mondanám amikor az első dual core-os procimmal 70-100 FPS körül voltam FS2004-ben). Traffic nélkül én is majd' 20 FPS körül vagyok BP-n pedig ez csak egy kis 8500-as, ha lenne egy jó lapom és bitang RAM-om, akkor tuti nagyon keményet lehetne még húzni a gépen de mondjuk így nem is foglalkozom vele, mert nekem elég most a teljesítménye.

    Ellenben csatlakoznék DeepDish-hez, mert az a rohadt FSX ami nálam csakis jogtiszta kiegészítőkből áll 2x fagyott ki így tette tönkre a 2 x 14 órás Luxemburg-Chile útvonalamat röviddel leszállás után vagy visszafelé még előtte. Nem fagyott nekem már 2 hónapja, de most kétszer is. Hogy rohadna meg az retkes buzi program, hogy közel 100 ropiért nem tudok játszani akkor és annyit amennyit én akarok. "Fatal error occured" volt a duma, mindkétszer amikor az overhead-panelt nyitottam ki. Ekkora buziságot. Remélem soha többé nem lesz FS-fejlesztőgárda és remélem tényleg normális szimulátort kreál az X-Plane tanulva a baromi sok hibából egy pár éven belül mert ez egyszerűen non-sense.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák