Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Impozáns lesz a következő Intel CPU generáció csúcsmodellje - is
- CPU léghűtés kibeszélő
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
Aktív témák
-
Niquis
aktív tag
válasz
Alvin_ti4200
#17
üzenetére
Oké. Stílusban a Gigabyte vonalat erősíti (nagyon meglepő:) ), tele van overclock lehetőséggel, amit stabilan végre is hajt:) Annyi o/c lehetősége van, mint az NF7-nek, de valahogy jobban kidolgozott alaplap érzetét kelti. Komolyan, abszolút semmi stabilitási afférom nem volt még vele. Beindítottam, felhúztam, ment. Anandtech-en tesztelték, kihozták nagyon jó tuninglapnak, és ez így is van. Linket most nem tudok adni, bocs, mert nincs időm. Google-ban a ''KX18D Pro test'' string is ad néhány linket, ahol olvasgathatsz teszteket.
-
Niquis
aktív tag
válasz
Alvin_ti4200
#14
üzenetére
Jól előástad ezt a régi, elfeledett topicot:)
De az a cikk, amit belinkeltél engem nem győzött volna meg, hogy vegyem meg az xfx alaplapot...nagyon egyoldalú és rövid is. Állítólag fsb-t is szűk határok között lehet csak állítani az xfx-en, szorzót meg nem. (forrás: divot). Nem bántam meg hogy anno inkább az Albatront választottam(az itteni tippek alapján:) ). -
Alvin_ti4200
félisten
[L]http://www.nextgenelectronics.com/xfxnf2umobo.shtml[/L]
-
Keitaro
addikt
XFX jó kis gyártó lesz, de most még nem vennék csak VGA-t tőlük. Szal egy pötty az Albatron mellé :)
-
Niquis
aktív tag
válasz
zsoltee10
#11
üzenetére
Köszi! Pont ebben a percben jutottam erre az elhatározásra én is, mert kaptam 1 mélt divot kollégától amiben mondja hogy az xfx nf2saed elég gyér, pedig az az advanced verzió míg az alh az alap:)
És valahol, tán anandtech, kihozták hogy 1-2 apróságtól eltekintve az Albatron KX18D Pro II (ami csak az MCP2-T miatt tud többet mint a Pro) a legatomabb tuninglap:) -
Niquis
aktív tag
Nem akartam új topicot nyitni.
De a kérdést mégis fel kell tennem, hiába van ezzel tele a ph!:)
Milyen lapot vegyek? 2 jelölt van:
XFX NF2S-ALH
Albatron KX18D Pro
Ha vannak tapasztalatok, ajánlások annak nagyon örülnék, mert ezúttal nem sikerül eldönteni... -
replika
tag
Ez engem is érdekelne főleg ha az NF2SAED -ről van szó
Mennyi az annyi, lehet-e húzni stb stb :U -
Van rajta joystick kivezetés. :)
Én is néztem ezeket a lapokat, nagyon jó árban vannak és az online oldalak nagyon reklámozzák, egész jó az elrendezésük.
Viszont bios frissítést nem nagyon találtam hozzá a saját weblapján, ami a későbbiekre nézve nem jelent túl sok jót.
Ha valaki talál olyan oldalt ahol részletes infók, bios frissítés van ezekhez a lapokhoz szóljon.
Tesztet nem nagyon találtam a neten róla, csak magyarul egy db tesztet a gigabyte oldalán :)
[L]http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/FileList/OtherFile/award_20030708_8knxp_pc_world.pdf[/L] -
divot
veterán
Megjelent néhány napja a boltokban az XFX enforszos alaplapja. Kb. az Abittal van egy árban. Úgy emlékszem, hogy videokártyában jót alkottak xfx-ék, de mit lehet tudni az alaplapjukról. (Épp csere előtt állok.)
Aktív témák
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Targus DOCK423A - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 x HDMI (120Hz)
- Bomba ár! HP EliteBook 820 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Samsung Bluetooth Mouse Slim egér
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3897, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


