Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz Toguro San #8704 üzenetére

    Az teljesen mindegy, hogy olvasod vagy nem, ha semmi tapasztalatod online ne akard megmondani, hogy mi hogy van, ennyit írtam. És akármit mondasz ebben van igazság. Én értek a fizikához alap szinten, tudom Newton törvényeit, de nem fogok nekiálni elektromos hálózat összeszereléséről irkálni, vagy megmondani másnak, hogy hülyeséget mond, mert ahhoz viszont nem értek, nincs benne tapasztalatom. ég és föld az online és az offline játék. És igen nem gondoltam még arra, hogy nem vagyok rá képes, mert tudom, hogy képes vagyok rá, de a játék egyszerűen nem hagyja. Van minden hétvégén 2-3 vereségem amikor jobb az ellenfél, lenyelem, elismerem, nincs vele gond, a maradék 4-5 vereség pedig olyan, hogy kb köze nincs az elenfélnek a meccshez és nem jobb mint azok akiket elverek. Évek óta ez van 1-2-3 meccs hiányzik az elitehez. Minden hétvégén letolom a wl-t div2 ben vagyok rivalsban, de az elite sosincsen meg. Nem azt mondom, hogy minden héten el kellene érnem, de hogy soha? Nevetséges, és a vereségek is nevetségesek. Sőt néha olyan is van, hogy érdemtelenül nyerek, azt is el szoktam ismerni de ez elég ritka. Ja és a rageről, sosme lépek ki, ha 6-0 akkor sem minden meccset mindig végig játszok. Nem rageből mondom ezt, hanem mert bosszant és évek óta ez van és biztos hogy nem az az oka, hogy nem tudnám megcsinálni.

    Az elég sokan felvilágosítanának pedig kétlem, mert ahogy a fórumot olvasom gurun illetve egy két emberen kívül gold 1 közelében sincs senki... Szóval mielőtt leírsz valamit, gondold is át. A fellengzős hszm pedig ismét azután jött, miután leírták az okosok, hogy tanuljak meg játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák