Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

FIFA 18

Hivatalos leleplezés: Június 5. [link]

Célplatformok: PC, Xbox One, PlayStation 4 (PS3, és X360 egyelőre nem megerősített)

Bejelentés után frissítjük az első hozzászólást. A topik a PC-s szekciónál lett létrehozva, de ugyanúgy a konzolos változatok topikja is.

Live-Die-Respawn

(#2) LendvaiFeri1

LendvaiFeri1
(PH! addikt)

Az újabb agyrém.... :DDD

AA.

(#3) Stylerr

Stylerr
(őstag)

Na lássuk! :)

Battletag: Imperialz#2802

(#4) bdave16

bdave16
(senior tag)

Szokásos nagy ígérgetések és utána az egész megy a levesbe és egy röhejesen szar gameplayel meg sok contenttel megáldott játék lesz . Ez az én tippem,de ez minden évben így van,szóval nem is annyira tipp . :DDD :DDD

(#5) drachoHUN

drachoHUN
(fanatikus tag)

Remélem a Pro Clubs-on csiszolnak, bár eléggé szarnak bele úgy gondolom. FUTban nem bízok, hogy jobb lesz. Direkt olyan, amilyen sajnos.

Forza JUVE!!!

(#6) Z'Z"

Z'Z"
(fanatikus tag)

-

[ Szerkesztve ]

PSN: Giuseppe_H1980 (Z'Z')

(#7) Z'Z"

Z'Z"
(fanatikus tag)

Itt lehet szavazni a ligákra:
Vote for FIFA 18 Leagues

(#8) akooos

akooos
(őstag)

Semmit nem olvastam még erről a játékról, de reménykedem benne, hogy a story mód kap egy továbbfejlesztést, hogy ne csak egy szezonos legyen és ne ilyen valótlan, hogy 17 évesen stabil PL kezdőjátékos leszek :DDD

(#9) cantera

cantera
(újonc)

Remélem nem csak egy 20mp-es videót kapunk.

(#10) kdavid94 válasza cantera (#9) üzenetére

kdavid94
(senior tag)

Ennél többet ne várj most se.

(#11) BoboDJ válasza cantera (#9) üzenetére

BoboDJ
(PH! addikt)

Hétvégén EAPlay lesz. Valószínűleg ott már többet is fognak mondani a játékról. :C

(#12) Citroghost válasza kdavid94 (#10) üzenetére

Citroghost
(őstag)

Remek kilátások, hogy már az előzetes előzetesét is előre hype-olják. :DDD

(#13) _adaml21_

_adaml21_
(Topikgazda)

FIFA 18 első trailer

Gyerekek!! Mi ez a nagy PS4 reklám? Csak nem fő platformot fog váltani a FIFA? : :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#14) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

FIFA 18 REVEAL TRAILER | FUELED BY RONALDO

Megjelenés: Szeptember 29.

Live-Die-Respawn

(#15) drachoHUN válasza _adaml21_ (#13) üzenetére

drachoHUN
(fanatikus tag)

Szabadrúgás helyett inkább 11-est kellett volna a trailerbe rakni. Jobban illet volna CR-hez.

Forza JUVE!!!

(#16) bdave16 válasza oriic (#14) üzenetére

bdave16
(senior tag)

Ebben a ps4 rész a lényeg . Érdekes,hogy azt lett odarakva mikor a microsofttal van komolyabb szerződésük a legendák miatt.Talán a legendák eljövetele következik ps-re ?

(#17) oriic válasza bdave16 (#16) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Passz. Az biztos hogy egy időben jön a PC-s, PS4, és Xbox One kiadás.

Live-Die-Respawn

(#18) _adaml21_ válasza bdave16 (#16) üzenetére

_adaml21_
(Topikgazda)

Lévén, hogy az Xbox még említés szintjén sem jelenik meg a trailerben, nekem inkább az a gyanúm, hogy a legendák szépen átvándorolnak Xbox-ról PS-re...

(#19) Citroghost válasza _adaml21_ (#13) üzenetére

Citroghost
(őstag)

Ennyire semmitmondó trailerre még így sem számítottam, hogy az előző években sem tettek ki magukért. :DDD De tavaly legalább kiderült, hogy új engine lesz, meg hasonlók. Most abszolút semmi. :(

Tényleg talán az az egyetlen infó, hogy valamilyen oknál fogva a PS-t priorizálják. Jó lenne, ha eljönne a FUT Legends PS4-re. FIFA-t mindig is PS-en játszották a legtöbben, még akkor is, amikor az előző generációban az Xbox360 egy ideig népszerűbb volt a PS3-nál. FIFA = PS volt mindig is leginkább világszerte, mert az Xboxot inkább az amcsik vették, ott meg nem annyira népszerű ez a sport. Tehát helyénvaló lenne, ha a PS4 lenne a favorizált platform.

[ Szerkesztve ]

(#20) bdave16 válasza _adaml21_ (#18) üzenetére

bdave16
(senior tag)

Icon szó van írva mindenhol legendák helyett. Valszeg csak így nevezik át őket,de annyi biztos,hogy a brazil ronaldo már benne lesz . Jó lenne,ha esetleg maradna és még pc-re is jönnének,mert akkor nem kéne konzolt vennem .

(#21) _adaml21_ válasza Citroghost (#19) üzenetére

_adaml21_
(Topikgazda)

Hát én marhára tudnék örülni ennek, mikor végre sokévnyi szenvedés után végre a PC-->konzol döntésre elszántam magam, és hát persze, hogy egy Xbox-ra a FIFA miatt :DDD
Na mindegy, ha marad az Xbox is a preferáltak között, nem fog sírni a szám, de ez most egy kicsit Bad Luck Brian érzés.
bdave16: Valóban: itt azt írja, hogy
mindhárom platformra érkeznek az "Icon"-ok. Viszont beszédes a sorrend: PS4, XOne, PC.

[ Szerkesztve ]

(#22) bdave16 válasza _adaml21_ (#21) üzenetére

bdave16
(senior tag)

Nekem még pont mákom lenne,hogy nem váltottam . Nem kicsit örülnék az iconoknak . Robi carlos LB :DDD :DDD

Neee azta rohadt!!! Maradok pc-n!!! :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#23) _adaml21_ válasza bdave16 (#22) üzenetére

_adaml21_
(Topikgazda)

Azt nem bánom, hogy PC-ről váltottam, oda sose mennék vissza, inkább csak attól ijedtem meg, hogy rossz konzolra mentem át, de úgy néz ki, nem kell aggódnom - nem mintha sok dolgom lett volna eddig a Legendákkal :DDD

(#24) bdave16 válasza _adaml21_ (#23) üzenetére

bdave16
(senior tag)

Nekem jó a pc . Draft csalók az egyedüli gond,de sokszor örülök nekik mert öngólt rúgnak . Meg az árak,de így azok is mások lesznek .
Úgyhogy csak egy monitort kell vennem . :DDD :DDD :DDD

(#25) bdave16

bdave16
(senior tag)

Az ea most megcsinálta. Fel vagyok hypeolva az egekig . Csak még majdnem 4 hónap a 18-ig . :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#26) szupersanyi válasza Citroghost (#19) üzenetére

szupersanyi
(fanatikus tag)

Azt nem tudom, hogy tényleg többen játszanak-e PS-en, de az biztos, hogy a legjobbak Xboxon tolják.

(#27) Z'Z" válasza szupersanyi (#26) üzenetére

Z'Z"
(fanatikus tag)

"a legjobbak Xboxon tolják."
Ezt honnan veszed?
Van valami statisztika? :)

(#28) A guru

A guru
(senior tag)

Az valóban jó lenne ha megérkeznének a legendák PS-re is. A standard editiont szerintem érdemes lesz előrendelni.

Playstation 4 Pro/Sony kdl-w755c/Doxa Trofeo/iPhone 7 32GB Matte Black

(#29) BoboDJ

BoboDJ
(PH! addikt)

Xbox UK twitterre kirakta a 18at és, hogy Play it first on Xbox One with EA Access.

(#30) LendvaiFeri1

LendvaiFeri1
(PH! addikt)

AA.

(#31) Citroghost

Citroghost
(őstag)

Az már biztos, hogy Ronaldo lesz a borítón, csak az a kérdés, hogy melyik. :DDD

(#32) LendvaiFeri1

LendvaiFeri1
(PH! addikt)

Gondolom ezen lesz O Fenômeno!

AA.

(#33) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(PH! addikt)

(#34) Kristof_94 válasza bdave16 (#22) üzenetére

Kristof_94
(PH! addikt)

Legendák PC-n? Jól hangzik, mondjuk az áruk annyira nem fog tetszeni!

(#35) MdewC

MdewC
(Topikgazda)

Nem bánnám, ha történne valami előrelépés a játékkal, legfőképpen a game play-vel és ha még a PS4 kap is valami kis támogatást, akkor az még jobb. :)

Aztán meglátom mennyi idő lesz rá egyáltalán.. ;)

:R

[ Szerkesztve ]

(#36) peetie1

peetie1
(lelkes újonc)

Az előrendelési akció meddig szokott élni? Illetve változnak közben a feltételek ahogy telik az idő ?

(#37) Mr.Rain

Mr.Rain
(senior tag)

Én biztos, hogy berendelem előre. Ezzel az egy játékkal tolom csak, másra nincs időm. Jah, és mazoista vagyok. :DD :P

"Nincs megállás"

(#38) Mr.Rain

Mr.Rain
(senior tag)

Egyébként a két Ronaldo Edition között mi a különbség? A Fenoméno-s drágább, akkor a másikban kevesebb extra jár?

"Nincs megállás"

(#39) LendvaiFeri1 válasza Mr.Rain (#38) üzenetére

LendvaiFeri1
(PH! addikt)

Fele annyi pack.

AA.

(#40) Mr.Rain válasza LendvaiFeri1 (#39) üzenetére

Mr.Rain
(senior tag)

Köszi! :R

"Nincs megállás"

(#41) LendvaiFeri1 válasza Mr.Rain (#40) üzenetére

LendvaiFeri1
(PH! addikt)

Csak CR lesz, és nem tudsz 3 napot játszani a megjelenés előtt. Bocsi, ez lemaradt.

AA.

(#42) Kristof_94

Kristof_94
(PH! addikt)

30k PC-re a legjobb változat? Kemény! Azért a gépigényt megvárom és ha lefut majd júliusban előrendelem, gondolom nem lesz késő. Mondjuk ezek az ikonok nem tudom kik lesznek Ronaldon kívül, de PC-n még a leggyengébb is csillagászati összegekbe fog kerülni! :D
Egy Shearer lapra befizetnék, de nem tudom szerveket elfogadnak-e! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) MdewC válasza Kristof_94 (#42) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Dobjunk össze egy bp-i PH szerverre a szemét ea-nek.

(#44) vegitossj7

vegitossj7
(PH! addikt)

Már rendelem is elő!

PC-n tuti jobb lesz! /s

Amíg nincs anti-cheat, addig engem felejtsenek el. Azért hülyének ne nézzék az embert. Megint div 1-be jutok első nap, csak hogy csalókkal dobjon össze. Kapják be.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#45) zsolti72837

zsolti72837
(őstag)

Sziasztok!

Nem tudom volt-e vagy sem.

[FIFA] Friss infók a FIFA 18-al kapcsolatban.

A borítón Cristiano Ronaldo fog helyet kapni, ő lett a FIFA 18 arca és majd a menüben is ő lesz majd megtalálható.
A játékból törölték a Legendákat és mostantól Ikonoknak fogjuk őket hívni, de majd mostantól megtalálhatóak lesznek Xbox 1, PC, Ps4 platformokon is.
A játék 3 verzióban lesz majd elérhető:
•Lesz egy különleges kiadás aminek ICON EDITION lesz a neve amelyel már a megjelenés előtt 3 nappal tudsz játszani (Szept.24.-én). Az előrendelök kapnak 40 darab Jumbo Premium Gold Pack-et, 5 meccsre Cristiano Ronaldot illetve a brazil Ronaldot valamint 8 darab speciális mezt lehet kapni
•Lesz egy Ronaldo Edition amiben csak 20 darab Jumbo Premium Gold Pack-et kapunk, 5 meccsre Cristiano Ronaldot és 8 darab speciális kártyát
•Lesz az alap FIFA 18 amiben 5 darab csomagot kapunk, Cristiano Ronaldot 5 meccsre és 8 darab speciális mezt.
Ami még az előzetesből kiderült, hogy a játékosok sokkal élethűbben fognak majd mozogni és a közönségre is nagy hangsúlyt fektettek, úgyhogy ez is sokkal látványosabb lesz mint az eddigi kiadások.

(#46) zsolti72837

zsolti72837
(őstag)

(#47) pckownz

pckownz
(senior tag)

Ugy terveztem, hogy tolok bele majd egy kis kezdotoket a jatekba, de akarhogyan szamolom, megeri az Icon edition-t megvenni. Mas is igy gondolja? Bar az, hogy heti 2-t kapunk csak meg a 40-bol, az erdekes.
(Kb 20k-t szantam ra kezdesnek, Originen 30 font a difi a simahoz kepest)

Elorendeles hogy szokott menni? Megkapom par nappal elotte, de nem tudom beaktivalni? Orulnek, ha nem online store-bol kellene vennem, de napokat sem akarok a futarra varni idegeskedve majd :D

[ Szerkesztve ]

(#48) ProEvoFan válasza vegitossj7 (#44) üzenetére

ProEvoFan
(PH! addikt)

Vegyél konzolt.:)Tudom nem ilyen egyszerű a dolog.
Mióta konzolon játszom multit (igaz nem fifat, de ez mindegy) nem találkoztam csalókkal, pedig azt hittem ez csak legenda, de nem az ;)

(#35) MdewC
Nem bánnám, ha történne valami előrelépés a játékkal, legfőképpen a game play-vel
Mire gondolsz pontosan?Fifa 17ben mi volt a baj ezzel?Komolyan kérdezem, nem kötekedésből. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: ProEvoFan_hun

(#49) gabigyerek

gabigyerek
(fanatikus tag)

Jó is meg nem is hogy jönnek az Ikon lapok is. Év végére már így is annyira sok spec lap van és ezek az ikon lapok az amúgy is kaotikus SBC vezérelt piacot még tovább fogják bonyolítani. Folyamatosan fogja mozgatni a piacot az egész és már teljesen kiszámíthatatlan lesz.

Pozitívum viszont, hogy talán az amúgy drága játékosok árát lejjebb nyomja majd a sok plusz lap. Kitudja mi lesz, de ha továbbra is a delay-el és manipulációval kell küzdeni meccsről meccsre, akkor ez a széria sem lesz jobb az előzőeknél.

(#50) sz_abika

sz_abika
(őstag)

Hát megfogadtam, hogy én csak a karácsonyi szokásos féláras Fifa dealben veszem csak meg a 18at, Coin packkel, de ha kapunk mi is legendákat végre PSre, lehet elcsábulok egy presalere...

PS ID, HCR2 ID: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.