Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz Findzs #3944 üzenetére

    Vettem egy ilyen workzonos dekopírt még múlt héten:)

    Az akció napján 2 aldiban is voltam délután de már egyikben sem volt dekopir (se akkus furó.)
    Aztán már nem sok reményt fűzve hozzá elmentem a 3. aldiba és ott még szerencsére volt 2 db dekopír (fúró már ott se)

    2 b&d van itthon meg egy régi einhel

    Azt kell mondjam jó vétel volt. A talp aluöntvény, lemezzel erősítve. Működése precíz, halkabb mint a b&d -ekenek. Írta valaki régebben a parksidos dekopirhoz, hogy visszavitte mert a lézer a vágási vonal mellé világított.
    Itt van csavar amivel precizen be lehet állítani a lézer helyzetét.
    Ezen a képen is látszik a csavar mert a gép ezen oldalán nincs más csavarhely:
    [link]
    Első dolgom volt, hogy a sallangot leszedtem róla. Védő plexit, párhuzam rögzitő csavarokat, meg a végéből az imbuszkulcsot is ami a talp szögállításához kell amit szinte sosem állítok. A penge kézzel cserélhető.
    Érdekes, hogy ugyanazon a fordulaton ugyanazzal a pengével a workzone érezhetően kevesebb erőt igényel a munkadarab vágása során mint a másik 3 dekopírom. Persze a penge előtolás ki volt kapcsolva.
    Egyedül az szokatlan, hogy jobban oda kell hajolnom, hogy lássam a penge útját mint pl. a ks800 -as dekopíromnál. De ez érthető is mert az pl. sight line -os jol látható a vágás. [link]
    A workzone stabilan ül a talpán míg a ks800 "lötyög" mozog a talpon mert a talprögzítési rendszere béna.
    Ugyanilyen a js500 as om is: [link]
    Egyedül a penge tartó hiányzik mert az jó dolog :)
    9990 ft -ot nagyon megért 3 év garral :K
    Egyszer majd ha több pénzt tudok áldozni rá veszek egy komolyabb dekopírt mert én sokat használom.
    Makitát vagy metabot. Addig meg elleszek ezzel a workzone -al is.

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák