-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
#35301632
törölt tag
Jó, hogy nem egy pornóoldalon vagyunk.
-
dabadab
titán
"Nem, nincs mindenben hátsó kapu."
Valóban, itt az elvtársak még füllel füleltek... [link]
De azóta fejlődött a technika, tudod?
"Jelentési kötelességről meg nem is tudok, mire gondolsz? "
Pl. erre: [link] - ami nyilvános. És gondolom van még jópár, ami NEM nyilvános.Persze mint minden alól ez alól is gondolom vannak kivételek - nyilván nem várható el, hogy a nemzethy gázszerelő minden 5. másodpercben nyilatkozatot tegyen!

Valóban, itt az elvtársak még füllel füleltek... [link]
De azóta fejlődött a technika, tudod?

Akkor teljesen jól értettem már az elején, hogy itt a "nem értek hozzá, de igazam van" esete forog fenn

Pl. erre: [link]
Ez hogyan vonatkozik az internetszolgáltatókra?
És gondolom van még jópár, ami NEM nyilvános.
Hány nem nyilvános törvényt meg jogszabályt tudnál felsorolni? Egyáltalán, hogyan képzeled el ezeknek a megszületését meg alkalmazását?
-
HantekDSO
aktív tag
Mindenben van hátsó kapu
Nem, nincs mindenben hátsó kapu.
Minden szolgáltatónak kötelessége a tartalomszűrés/jelentés!
Szűrés csak nagyon specifikus esetekben van és ott is jellemzően csak DNS szinten vannak letiltva site-ok, end-to-end titkosításba meg nyilvánvalóan nem fognak tudni belelátni.
Jelentési kötelességről meg nem is tudok, mire gondolsz?"Nem, nincs mindenben hátsó kapu."
Valóban, itt az elvtársak még füllel füleltek... [link]
De azóta fejlődött a technika, tudod?
"Jelentési kötelességről meg nem is tudok, mire gondolsz? "
Pl. erre: [link] - ami nyilvános. És gondolom van még jópár, ami NEM nyilvános.Persze mint minden alól ez alól is gondolom vannak kivételek - nyilván nem várható el, hogy a nemzethy gázszerelő minden 5. másodpercben nyilatkozatot tegyen!

-
HantekDSO
aktív tag
-
ceia
őstag
Világos, nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek, hiszen az Apple kapuja már ott van!
-
jerry311
nagyúr
Nem teljesen értem, hogy ez miért most lett probléma. Az USA-UK titkosszolgálati megállapodások arról (is) szólnak, hogy kémkednek egymás állampolgárain. Miért? Mert a jelenlegi törvények tiltják vagy csak korlátozottan engedik saját állampolgáraik megfigyelését, viszont nem tiltják a más országoktól beérkezett információ felhasználását.
-
dabadab
titán
Hát akkor nyugodtan mutasd meg a hátsókaput pl. a Firefoxban, teljesen nyílt forrású, szóval ez igazán nem okozhat problémát, igaz?
-
NandoXXL
senior tag
Mindenben van hátsó kapu
Nem, nincs mindenben hátsó kapu.
Minden szolgáltatónak kötelessége a tartalomszűrés/jelentés!
Szűrés csak nagyon specifikus esetekben van és ott is jellemzően csak DNS szinten vannak letiltva site-ok, end-to-end titkosításba meg nyilvánvalóan nem fognak tudni belelátni.
Jelentési kötelességről meg nem is tudok, mire gondolsz?Valóban, a kertemben nincs hátsó kapu. Kb. ennyire vagy szakmailag releváns , kedves titán spam. Kína, Amerika, Oroszország, Irán, Izrael stb. mind jó barát és úri ember, megbíznak egymás termékeiben/szolgáltatásaiban, hiszen mind biztonságos
-
Solten
őstag
"Ezen keresztül az amerikai állampolgárok titkosított adataihoz is hozzáfértek volna."
Ennyi volt a morális problemájuk. -
bambano
titán
Istenbizonybecsszóra megigérem, hogy a Nap nem keleten fog felkelni! Ennyire hülyének néznek minket? (Igen, ennyire!) Mindenben van hátsó kapu és minden byte a netes forgalomban vizsgálatra kerül! Minden szolgáltatónak kötelessége a tartalomszűrés/jelentés! (Ugyanúgy, mint a bankoknak is a pénzforgalom naplózása/jelentése - kivéve persze a gyevi bíró esetében!
)a pénzforgalom naplózása nélkül kissé nehézkesnek érzem a számlaegyenleg kiszámolását/nyilvántartását...
-
dabadab
titán
Istenbizonybecsszóra megigérem, hogy a Nap nem keleten fog felkelni! Ennyire hülyének néznek minket? (Igen, ennyire!) Mindenben van hátsó kapu és minden byte a netes forgalomban vizsgálatra kerül! Minden szolgáltatónak kötelessége a tartalomszűrés/jelentés! (Ugyanúgy, mint a bankoknak is a pénzforgalom naplózása/jelentése - kivéve persze a gyevi bíró esetében!
)Mindenben van hátsó kapu
Nem, nincs mindenben hátsó kapu.
Minden szolgáltatónak kötelessége a tartalomszűrés/jelentés!
Szűrés csak nagyon specifikus esetekben van és ott is jellemzően csak DNS szinten vannak letiltva site-ok, end-to-end titkosításba meg nyilvánvalóan nem fognak tudni belelátni.
Jelentési kötelességről meg nem is tudok, mire gondolsz? -
HantekDSO
aktív tag
Istenbizonybecsszóra megigérem, hogy a Nap nem keleten fog felkelni! Ennyire hülyének néznek minket? (Igen, ennyire!) Mindenben van hátsó kapu és minden byte a netes forgalomban vizsgálatra kerül! Minden szolgáltatónak kötelessége a tartalomszűrés/jelentés! (Ugyanúgy, mint a bankoknak is a pénzforgalom naplózása/jelentése - kivéve persze a gyevi bíró esetében!
) -
mad823
őstag
-
bambano
titán
"Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek": jó lesz a főbejárat is...
-
jerry311
nagyúr
Nembaj, mert vannak EU tervek arra, hogy kotelezo legyen kb. mindenbe lawful interception-t epiteni, beleertve az Apple termekeit is.
A masik meg, hogy pontosan a zert nincs Advanced Data Protection UK-ben, hogy ne kelljen telefont feltorni, meg titkositast gyengiteni. Az Apple (megfelelo biroi dontes utan) mar tobbszor adott at iCloud mentest a telefonrol, amit siman atnezhettek az ugynokok.
Advanced Data Protection-t meg mindig nem kapcsoltak vissza.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Lenovo Thinkpad 13 Gen 2.,13.3",HD,Celeron 3865U,félkonfig + akkumulátor
- Lenovo Thinkpad X1 Yoga 5th Gen. i7 10th, 16GB RAM 27% ÁFÁS (0329)
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Ryzen AI 7 PRO 350W Radeon 860M 32 GB RAM 7500 MT/s 512 GB 3év gar
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i5-5GEN I 8GB I 180SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




