Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #4657 üzenetére

    Köszi! Leginkább én is az 5x megszakadó és csigalassúságú feltöltéssel kínlódok, de addig tobzódom a topicokban. ;]
    Olyan déja vu érzésem van... :))
    Szóval +1x:
    Fraps-et használok, auto hangeszköz-érzékeléssel. 4GB-ra tördeli a fájlokat, de olyan hosszúakat nem szoktam csinálni, meg mostanában azt találta ki, hogy lefagy az egész gépem a 2. fájlnál, pedig tegnap még jó volt. Aztán ATI AVIVO-val pár perc alatt DivX-be kódolom az egészet, és már kész is. 1280x800-ban veszek fel, ezt 640x400-ba kódolja az AVIVO, de sztem így is elég jó. Szóval kb. 10-15 p alatt kész egy ilyen kis filmecske.
    Más kódoló progival lehet nagyobb felbontással is, de akkor nagyobb a méret, és rosszabb a minőség. 1680-ban elég szaggatott lenne a videó a szerény kis 3870-emmel. :DDD :(((

    Ne a kártyát szidd, hanem a lassú procidat a kevés cache-sel. A 3870-em csak városban és 1680-ban esik 20FPS alá. :P De neked még mindig jobb, mint azoknak, akik 4200+ mellé vettek 4850-et, aztán keményen verik az 6000+ 1950XT kombóm 3D eredményeit. :DDD
    Az ATI-t ismerve persze driver-hiba is lehet, de tudtommal Skizz-nek nagyon szépen szaladt a 4850-nel fullosan, modokkal.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák