Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz ROBREGGAE #725 üzenetére

    Én meg pont, hogy csak a ligát nyomom, az eventseknek semmi értelmük tulajdonképpen. Szerintem már senkinek nincs szüksége GP-re vagy training cuccokra, coin még ok, de most is van 800, aztán max. MU legendákra próbálnék rá, senki másra.

    VIszont a ligában legalább jó kihívás feljlutni a DIV1-be, legalábbis most ezt a célt tűztem ki magam elé. PC-n anno full magyar csapattal sikerült, de most PS5-n jóval nehezebb dolgom van, kénytelen voltam egy mostani MU + legendás csapatos is összerakni. 3 meccsből kettőt meg kellene nyerni, és meg lenne a DIV 2 veük.

    Én sima 442-t játszok Marco Rossival, mivel a long ballt tudja a legjobban, így azt. :) Persze a játékstílusom legkévésbé a hosszú labdákra fókuszál, így általában 55-60%-ban nálam van a bogyó szerencsére.

    Sose szerettem az ilyen 433 OP gyors kontra taktikákat, vagy hogy az egyik szélsővédő legyen CB meg a sok marhaságot amik csak még jobban szétcseszik ezt a játékot. Egyik nap srác 4-1-5-t játszott ellenem az első perctől és alig tudtam megverni. :D Vagy amikor 3 ST egymás seggében, és akkor a gyors egyérintő meg kiugratás spam végig 90 percen át nagyon le tud fárasztani.

    Pici elégtétel valahol, hogy sima 442-vel két CM-mel középpen tudok nyerni egy "noname" managerrel. DIV1-ben még mókásabb lenne újra csak a magyarokkal játszani, mégha mindenki meg is verne akkor már nem is érdekelne az eredmény, csak a fun.



Új hozzászólás Aktív témák