Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #625 üzenetére

    Védtem, és Offline a mai napig élvezem, de amikor Online próbálok játszani, akkor kegyetlen dolgokat tud művelni. És régen is durva dolgokat művelt, de mintha egyeltalán nem akarnának foglalkozni a problémákkal. A játékban a kezdetek óta ott van a potenciál, és sokat fejlődött, de vannak olyan alap dolgok, amire az ember instant azt mondja, hogy csalás, meg script, mert tényleg annak érződik. Leblokkoló játékosok, kizárólag ellenfélhez pattanó labdák, hirtelen hatalmas zuhanás a passzpontosságban, stb...

    Teljesen felesleges sajnos csapatot építeni, mert ha 2400-as csapat jön szembe, nem rajtam, nem is az ellenfélen, hanem csupán a gépen múlik hogy ki fog végül nyerni.

    Megszámlálhatatlan olyan meccsem volt, ahol az ellenfél egyetlen kapura lövessél és összesen 30-40 passzal elvert. És értem én, hogy történik ilyen a valóságban is, de itt egyszerűen túlságoan sokszor. Ja mindez persze csak Online... Offline kifejezetten élvezetes a játék, ezért is lenne jó, ha végre érkezne valami Master League vagy Become Legend féleség. Viszont valszeg pont azért nem jön, mert Ők is tudják, hogy akkor a játékosok legalább fele azonnal abbahagyja az Dream Team-et, amiben a pénz van.

Új hozzászólás Aktív témák