- OLED TV topic
- Autós kamerák
- Gamepad
- Apple MacBook
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Milyen processzort vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
Hát a wikipedia pcie adatátvitel része szerint hibás adatcsomag észlelésekor újraküldik azt. [link]
Valami hasonló lehetett AGP esetén is, mert a szakadt p4 generációs gépeknél, amiket életben próbáltam tartani az egyik kollégium géptermében, kiváló előjele volt a helyéről kimozdult vga-nak, hogy keservesen lassan rajzolta ki az ablakokat. Kis igazítás után viszont normál sebességgel működött.
A régi pci valószínűleg csak detektálta a hibát, de nem próbálta javítani [link]
Szóval "Egy leszel vagy nulla. Vagy élő, vagy hulla." [link] azért kicsit bonyolultabb a számítógép esetén. A kritikus helyeken hiba detektálás és javítás is előfordulhat. Bizonyos szintig ez meg tudja tartani a stabilitást némi teljesítményvesztés árán.
Abban viszont igazad lehet, hogy a tévé adás akadozásának kicsi valószínűséggel lehet csak ilyesmi az oka. Már csak azért is, mert relative kevés adat mozog a digitális tévé adásnál.
-
Bozek
nagyúr
Akkor azt is írd, amire gondolsz, nem vagyunk gondolatolvasók. Ezt írtad: "Ha egy láb kimarad mert nem érintkezik a PCIe interfésznél a kártya sem indul.". És én erre reagáltam, hogy van olyan láb, amelyik esetében lényegtelen, hogy érintkezik-e vagy sem. A Wikipédiát meg azért linkeltem, mert hirtelen nem találtam másik leírást.
Egyébként meg ahogy mondani szokták: "a stílus maga az ember" és a te stílusod hagy maga után kívánnivalót. Írtál valamit, amit cáfoltam, mire te egyből támadsz és "okoskázol", ahelyett, hogy elismernéd, hogy rosszul írtad. Mást nézel hülyének, mert nem tudod értelmesen megfogalmazni a gondolataidat.
-
Bozek
nagyúr
-
zichie
senior tag
Hivatalosan nincs, de tudomásom szerint nem hivatalosan sincs. PC-n csak a kódolatlan digitális adások nézhetőek upc kábel esetében, amiből úgy tudom, hogy csak egy van, az m2.
PC-s digitális dvb-c vételre egyetlen egy járható út ismert upc esetében: a szolgáltató váltás.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőbb díjat rakatnának a görögök az olcsó csomagokra az EU-ban
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Építő/felújító topik
- Milyen routert?
- Nintendo Switch 2
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- NBA és kosárlabda topic
- Kedden érkezik a Galaxy S25 Edge
- Kés topik
- További aktív témák...
- Beszámítás! Apple iPad 11 2025 128GB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi A3 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Asus Prime RTX 5060Ti 16GB GDDR7 Videokártya! Bemutató darab!
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C docking station (akár 3x4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest