Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz cigam #6231 üzenetére

    Igen, totalmedia volt hozzá, még a régi botantennával lett vele elegem, mert az analóg adások kékek voltak, míg más programokkal meg rendesen jöttek be..
    Lehet,hogy most, hogy rendben van a vétel megyek vele még egy kört, de nem igazán tetszett a program..

    Igazából most a dvbviewert használom, legális verzió, viszont az meg néha random kikapcsol.

    Elvileg ts formátumba vettem fel eddig.
    Távirányítót még megnézem, hogy engedélyezve van, de érdekes lesz,mert dvbviewerben eleve nincsenek csatornaszámok, így nem tudom elképzelni hogy megy a lépegetés :D

    A linkelt programokat meg köszönöm, ki fogom próbálni őket.

    Smartdvb is bajos: amint elkezdem a scan-t (azon kívül, hogy nincs rendes beállítási lehetőségem a scan-en belül) lefagy.. :S
    Esetleg vhol vmi leírás hozzá dvb-t-hez nincs?
    Mert mintha ez a progi alapból dvb-s-hez lenne..

    Progdvb-vel meg az a bajom, hogy azt írja, hogy az mpg4-es adókat csak a pro verzióban lehet megjeleníteni, bár külső codec-ekeket telepítettem.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák