Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz CoolBoy323 #10401 üzenetére

    De már elmondtam kétszer, hogy egy STB nem lesz jó médialejátszónak. :)

    Nem kezelik a hangsávokat (= nem lesz hang bizonyos videóknál), és előfordulhat, hogy egy picit magasabb bitráta és már el sem indul a videó (pl. a tavalyi Pana TV-men egy 9,7 Mbps mkv el sem indul, és ebben sincs sztem jobb médialejátszó).

    Egy 12e Ft-os médialejátszóval viszont már elvileg nem lesz gond.

    [ Szerkesztve ]

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz CoolBoy323 #10401 üzenetére

    Edisionnak vannak jó és megbízható készülékei (német márka), amikhez elég sok moddolft fw elérhető (német és olasz sat oldalakon elérhetőek a moddok, illetve www.ichliebe.tv a fő oldal, de az nem mindig érhető el).

    Én most vettem a napokban dvb-s/dvb-t combót (mini 2in1), van benne minden, pvr, hdmi, scart, spidf, timeshift, lejátszik kb minden filmet, és még sorolhatnám.
    Lehet felvenni adónként és transponder/muxonként is, 2 kártyaolvasó és két ci modul befogadóhelye van.

    A drágább ip verziónak lan csatlakozója is van.

    Azt hiszem van dvb-c/dvb-t combójuk is, de kétlem, hogy lenne hármas eszközük.

    Nem olcsó készülékek, de nagyon megbízhatóak, esetleg ha olcsóbban érdekel, nézz körbe a néme ebayen.

    Upc májusban vezeti be az stb nélküli előfizetést, ott viszont majd a ci modult kell bérelni (továbbra is pofátlanság, de legalább van egy kis előrehaladás).

    zsigus: 100k-ért butaság hd ready plazmát venni, annyiért már kapsz full hd lcd-t is, ami nem hulladék.
    De igen, digitális adás mellé mindenképpen érdemes "lapos tv-t" venni.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák