Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • JSaN

    addikt

    válasz JSaN #84704 üzenetére

    No tologattam, igy elozetes alapjan:
    Az uj teruletek jok lettek, leroic haloszobaja csinos. :) A lada bovites 500K gold, tobbi pedig jon majd seasonnal. A solo jatekosok kompenzalva lettek, az uj xp rendszer jol mulkodik de ugye csak sima bounty reszben aktiv. T10en bounty kozben egyedul is egesz jol jott mintha gr60 party lett volna. Erdekessek az uj legek, van jopar illetve par regi kapott valami kepeseget.
    Az uj canai recept:

    Rengeteg vagyonba es befektetett idobe fog kerulni ez az egesz. egy gem szint 5 main statot ad. es adva vannak a minimumok. szal lesz mit csinalni megint. Pl a vegtelen idovel rendelkezok mint gabynator szerintem siman kihozza hogy: 1500as paragonja melle mind a 13 slotba be tesz kb kozel 80as szintu gemet. Ami kb ad 5000 main statot, jo gear magas para es gem upgradeval siman meg lesz 20000 main stat. :Y
    Na meg season 5tol kezdve ha fix harom honaposak lesznek akkor nagyon huzos lesz mindent ujra elerni ilyen magas szinten. Nekem erre nem lesz idom. :W

    Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Új hozzászólás Aktív témák