Aktív témák
-
zsiga667
addikt
Attól függ, hogy milyen FSB-n megy a procid. Ha 266on, akkor elég a 266os ram, ha 400on, akkor 400ast vegyél mellé. Az a lényeg, hogy sinkronban legyen az FSB és a ramfreki, mert az jó. :) Ha lassabb a ram, lassabb a gép, ha gyorsabb a ram, akkor se lesz gyorsabb a gép, sőt, lehet hogy lassabb.
-
Tommmy
tag
Csak akkor jobb, ha ki is tudod használni. Általában szinkronban kell járatni a procit, így ha neked van egy Bartonod (333 vagy 400Mhz), akkor persze hogy érezhetően jobb a 266Mhz-nél, hiszen több adatot tud áramolni!
Még valami: a 400Mhz-es modulok jobb időzítéssel bírnak alacsonyabb órajelen, mint az alacsonyabb órajelű társaik; ez szintén a sebeséggel van összefüggésben!
Aktív témák
- Milyen routert?
- Gyúrósok ide!
- Elektromos autók - motorok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Suzuki topik
- Pánik a memóriapiacon
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Sweet.tv - internetes TV
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- További aktív témák...
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 750W
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A34 5G 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



