Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz MageRG #7402 üzenetére

    Hmm, akkor ezt meg kell néznem, mert az RB az a light attack, az RT meg a heavy.
    Vagy számít a közelség? Mert eddig csak ütögetni tudtam őket, bármilyen közel is voltam. Bár lehet közben nem nyomtam az L-t.

    #7403 persil

    Igen, már az első felmenetelnél láttam, hogy ott van valami félúton. Meg is néztem, de ott nem tudtam nagyon mászkálni, elég keskeny volt az a fapadlós rész. Vagy ha ott ki kell ugranom a párkányra, hát akkor lesz pár újratöltésem, az tuti. :DDD
    Eszerint ott félúton elég sok minden van, még egy pale tounge is, ami nagyon kellene, mert borzasztóan csúnya a karakterem. :DDD

    #7404 _drk

    Egyelőre felfedezek mindent, még a fűszálak alá is benézek. :DDD
    Nem szeretnék kihagyni semmit és a spoilereket én is kerülöm. Fextra oldalát szoktam böngészni, vagy nála vagy a fandom oldalon elég sok infó van.
    De próbálok én is inkább szövegeset képekkel, mert nem akarok elspoilerezni vagy tudni előre semmit, igaz néha nem tudok kikerülni dolgokat.
    Lothric részt is úgy csináltam, hogy megpróbáltam menni mindenfelé, és amikor megvolt Vordt akkor még kerültem pár kört, nehogy kihagyjak valamit.
    Egyedül a sárkány előtti kapun nem tudtam átmenni, így ott kimaradt párt soul meg a binoculars. :(

Új hozzászólás Aktív témák