Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paulie86

    tag

    válasz Paulie86 #469 üzenetére

    Érdekes, most meg nincs semmi baj vele, pedig tuti nem csináltam semmit másképp. Na mind1, akkor ez a része megoldódott. kössz a helpet, esetleg a másik próblémámra nem tudnál vmi javaslatot? :

    Egy elegáns megoldást szeretnék találni egy olyan problémára, hogy az oldalam tartalmi részét én egy 4px széles keretbe raktam, ami 4 kép végülis, fenti rész, bal, jobb és az alsó, hogy kéne megoldanom, hogy több tartalomnál a bal és jobb divek mérete megfelelően növekedjen, az alsó pozíciója is jó legyen, a container div-em is passzoljon méretre....

    Ebben a szegélyben még extra, hogy színátmenetes, szóval vertikálisan csak a nyújtással néz ki jól a méretnövelés, erre sikerült rájönnöm, height: 100% a diven belül.

    Már csak az oldalsó szegélyeket tartalmazó diveknek kéne valahogy igazodni egy kölön divhez, ami a kereten belül van, ebben lennének a szövegek, stb..

    Sajnos attól félek hogy ezt majd csak manuálisan fogom tudni megcsinálni, és még egyelőre nem tudom mennyire lesz dinamikus az oldal amit csinálok tartalmi szempontból.

    kössz. fu ezt a php- topicból másoltam ide, remélem nem lesz ebből baj

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák