- Milyen videókártyát?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Projektor topic
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Milyen monitort vegyek?
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Milyen TV-t vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
navigandus
csendes tag
A Warren Buffer úr egy megfáradt rendszergazda lehet gondolom
, inkább Warren Buffett úr szokott sikeres befektetősdit játszani
Köszönöm a javítást. -
yuing
őstag
Kétlem, hogy erre a kérdésre választ kapsz.

Idővel kiderül, másfél éve adták át az első példányokat.Nekem a formaviláguk tetszik, kíváncsi vagyok, hogy az EU-ban versenyképes tud-e lenni a márka.
-
Ricardo
titán
A tartósságuk milyen lehet?
Mert az nem mindegy, hogy hány évesen/ futott kilóméter után kell azt mondani egy autóra, hogy nem érdemes rá költeni, inkább csere. -
Polarstar
nagyúr
Nekem a McLaren jobban tetszik. Szerencsére pár utcával feljebb szokott állni egy. Van izlése az embernek. Előtte egy Finn Fisker Karmával okozott akaratlan dugókat.
Ami azt illeti ejrópai gyáraknak össze kell magukat szedni.
Nagyon véges a prémium autó vásárlók száma. Mindenki prémiumban nyomja 10 milka körül is. Ideje lenne a "korszerű" elterjesztése a közbeszédben. -
jack982
senior tag
-
Colomb
tag
-
jack982
senior tag
ezek 500k-ba kerülnek majd?
-
Loik
aktív tag
Az Octoberfest az nem búzasörfesztivál, hanem sörfesztivál...
Ha az lenne a cím, hogy Sörrel nyitnak Európa felé, azt érteném

Ez már tényleg fingreszelés. Szerintem rajtad kívül mindenki értette.
-
Donki Hóte
veterán
-
Loik
aktív tag
A Yu7-ről szerintem ők is elismerték hogy egy Purosange kopi. De azért egy fasza lámpával lehetett volna nagyobbat is gurítani. A Su7-esen is ez a lámpa van és az jelent meg korábban. Amúgy nekem mclarenre hajaz (2017-es modell):

Csak xiaomi esetében egy nagy bumszli lett belőle. Kár mert manapság a lámpa lett a márka hírnöke amiről simán felismered milyen kocsi. Viszont mostanra már a többiek is átestek a ló túloldalára és olyan elcseszett designokat hoznak hogy rossz nézni. Merci, audi, bmw is egyre lejjebb csúszik lámpadesignban
tanulmányozhatnák azt a mondást hogy "a kevesebb több".A SU7 egyértelműen McLaren copy.
-
paatrick
őstag
A Yu7-ről szerintem ők is elismerték hogy egy Purosange kopi. De azért egy fasza lámpával lehetett volna nagyobbat is gurítani. A Su7-esen is ez a lámpa van és az jelent meg korábban. Amúgy nekem mclarenre hajaz (2017-es modell):

Csak xiaomi esetében egy nagy bumszli lett belőle. Kár mert manapság a lámpa lett a márka hírnöke amiről simán felismered milyen kocsi. Viszont mostanra már a többiek is átestek a ló túloldalára és olyan elcseszett designokat hoznak hogy rossz nézni. Merci, audi, bmw is egyre lejjebb csúszik lámpadesignban
tanulmányozhatnák azt a mondást hogy "a kevesebb több". -
Loik
aktív tag
Hogy jön ide a búzasör

Oktoberfest 2025 (szeptember 20 - október 5).
-
Donki Hóte
veterán
Hogy jön ide a búzasör

-
kikikirly
senior tag
Rajzolni még nem tudnak. Kivétel a BYD Seal, az olyan amilyennek egy szedánnak lennie kell. Viszont árban, belső térben, futóműben, akku technológiában nincs okuk szégyenkezni. Előbb-utóbb csak ráéreznzek a nyugati izlésvilágra(elvileg európai tervezők rajzolták a mostani modellek nagyrészét, BYD-Seal-en látom ezt, többin kevésbé).Meglátásom szerint legtöbbször az első lámpán véreznek el, az tér el legjobban az európai izlésvilágtól, Saomi SU/YU7 is ott idegen a szememnek, többi része teljesen rendben van.
-
Loik
aktív tag
Azok a fényszórók nem véletlenül néznek ki úgy, ahogy.
-
paatrick
őstag
Ezeken a xiaomi kocsikon ez a bumszli első lámpa borzalmas. Le kellett volna csapni vagy a tetejét vagy az alját, egyből szexibben nézne ki.

Ugyanitt szívesen veszem a xiaomi megkeresését hogy 20 csilliárd pénzért szeretnék-e nekik kocsikat átrajzolni

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- sziku69: Szólánc.
- Milyen videókártyát?
- Pearl Abyss: átlépte a 6 milliós eladást a Crimson Desert
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Rap, Hip-hop 90'
- Autós topik
- Nintendo Switch 2
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- További aktív témák...
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- Eladó újszerű Samsung A57 8/256 GB független készülék, dobozában garanciával.
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Új Lenovo T14 Thinkpad G5 WUXGA Ultra7 155U 12mag 32GB RAM 1TB SSD Intel iGPU Win11 Pro 4év Garancia
- HP 150W töltők (19.5V x 7.7A) kis kék, kerek, 4.5 x 3.0 mm
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Huawei Watch 5 Titanium 46mm
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
, inkább Warren Buffett úr szokott sikeres befektetősdit játszani
Köszönöm a javítást.



tanulmányozhatnák azt a mondást hogy "a kevesebb több".


