Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Henker2 #2475 üzenetére

    Szia!
    Tudodm,támadni-szidni fognak érte(tegyék csak),de bevallom:
    Csinálni akartam már 5,1GHz-et,mert a másik lapommal 5067-volt meg 8400-essel.Fofglalkozni nem foglalkoztam vele,s mivel gyorsan kellett,ezért adtam neki ennyit(EZ VALÓS FESZ!)
    Lehet megy kevesebbel is,de mi értelme kisérletezgetnem?Semmi!Sose használom,3,2GHz felett,nem tudom kihasználni.Ez meg így hamar megvan..
    Amiért majd jól elitélnek:Hiszem,h ezek a procik jóval többet bírnak mint a legendás 1,365v 24/7.
    Azért mert az Inten úgy tüntette fel,h ez a max VID,amivel ilyen procikat kiadtak?Támpontnak is kevés..
    Super PI is lefutott valós 1,7v-on,L.Line Cal.disabled-en ez bizony bios1,74körül van a lapoknál..[link]
    S közben tettem-vettem,másoltam stb..s nem éreztem lassulást(hogy a fesz "megfogná"a procit)Persze nem prájmoltam,de nem károsodott,az tuti.
    Nyomtam utána 4GHz/1,2v-ot (ez a csúcsa alul-nem egy bajnok,de jó-)2 óra prime simán lefutott,magok 40°-on,tehát se nem kell több fesz,se nem melegedik jobban.
    Nem is váltok egy darabig procit.Most így elég 3,2GHz.Ha később a fiamnak nagyobb teljesítmény kell(nagyobb VGA-hoz)akkor jön a 4GHz.Ha az sem lesz elég,akkor pedig nyugodt szívvel állítom majd be valós 1,5V-ra 24/7-be,ami 4,6GHz körül(felette)lesz.

    Dyno: Szia!
    Milyen opcióba gondoltad?1,27v-os opció sajna nincs..:(Így egyelőre max OC,Max üzem,vagy Max FSB lehet)A kritériumoknak megfelel,csak 1,3v-on ,1,5v-on,stb..nézd!

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák