Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz blattida #5998 üzenetére

    Frissítettem és bekapcsoltam ezt az új feature-t, lassítani nem lassít, nem érzek változást a rendszer/programok sebességében/működésében. Ha végzi a feladatát, akkor azt észrevétlenül teszi, bár tényleg nem ártana tudni, hogy mégis mit... :DDD

    Mondjuk egy dolgot még mindig hiányolok belőle, nem tudom miért nem tartják lényegesnek ezt a fejlesztők, nevezetesen az autorun-os eszközök blokkolását/csatlakoztatáskori vizsgálatát, rákérdezést, hogy mi is történjen, ha pl egy pendrive-ot dugnak a gépre...
    Az ilyen autorun-os kártevők szemét munkát tudnak végezni és elég komoly biztonsági kockázatot jelentnek ahhoz, hogy figyelmen kívül lehessen hagyni.
    Erős kétségeim vannak afelől, hogy ha egy fertőzött PD kerül a gépre, akkor a CIS bármit is tudna tenni... (Más neves gyártók is belefutottak már ebbe, nem véletlen, hogy belepakolták az USB védelmet a termékükbe...)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák