Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #30814464

    törölt tag

    Én elkezdtem a Brokernetet, részben azért mert kiváncsi voltam az agymosásra.:)
    Nos igen agymosás az megy.
    Behülyitik az embereket az autóval a sok pénzel, az előadások egy része arról /is/ szól hogy összehasonlitják a magyar átlagot az eu-s átlaggal stb hogy nyomassák az emberek ezt az egészet, házaljanak, arra építenek hogy behoznak x ismeröst családot, barátot akikkel szerződnek, nincs reklámköltség, irodaköltség, mert aki belépett eléggé be lett hülyítve hogy hozza az embereket.

    Én úgy látom hogy sok jo dolgot lehet tanulni és van is értelme, ha valaki hosszú távra fektet be és van neki pénze.

    Ha hitelt akarsz felvenni
    , a lehető legjobb megoldás, megsporolja neked a cég, tanácsadó a sorbanállásokat, illetve az össze banki hitel végigböngészését.
    Szolsz egy bnetesnek és a lehető legjobb ajánlatot kapod minden bizonnyal.

    Nyugdíj: ez megint csak egy fontos dolog /lenne/, ha az embereknek lenne lehetősége fiatalon a nyugdíjra gondolni, de ez ma magyarországon nincs a toppon.

    Priviben várom az esetleges kérdéseket, szívesen állok bárki rendelkezésére.

  • #30814464

    törölt tag

    válasz M.A.K.K. #218 üzenetére

    Kérlek írd ide annak a vezető(d)nek a nevét, aki azt mondta Neked, h házalj!!!! És ne privátba!!! Vagy kénytelen leszek azt gondolni, h csak hangember vagy, aki az ellentábor seggét is nyalni akarja!

    Ez az én személyes megfogalmazásom volt, ök azt hangoztatják hogy ird össze a listát, és hivogasd öket.Szerintem ez házalás.Nem idegeneket kell, hanem ismerösöket aki csak számitásba jöhet.
    Ezt elmondták többször is a bázison például.

Aktív témák