- Alacsony profilú, madzagmentes klaviatúrák jöttek a Razer színeiben
- ASUS ROG csúcslap érkezett, ezúttal a "lopakodó" fajtából
- Átvette a DRAM-piac trónját az SK Hynix a Samsungtól
- Pénztárcabarát, ugyanakkor trendi mikrotorony jött a Jonsbótól
- A Linux támogatását vágja meg leginkább az Intel leépítése
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Egérpad topik
- Először égett le egy újságnál a GeForce RTX 5090
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Nikon DSLR topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Viktor8.
tag
válasz
carl18 #18988 üzenetére
Igazából az áráért nem volt rossz opció anno mikor az elsőt vettem, akkor volt 25e. Így most a kettő sztereóban viszonylag jól szól. De elgondolkodtam,hogy frissítenék más márkára. Amúgy a régebbi az már kapott egy borulást kocsitetőről is egy 2 méteres betonárokba esett bele, de igazából a passzív membránoknál az egyik műanyag gyűrű letört. De kibírta az esést. Azóta is teljesen jól működik
Érdekes módon akku is teljesen jól bírja még. Csak engem az zavar, hogy alacsony hangerő szinten 0 a basszus kb, közép hangerőn kezd jó lenni, és 80%-ig bírja torzítás nélkül.
De az ajánlott uboom x tetszik.
Köszi a segítséget mindenkinek!
-
Viktor8.
tag
válasz
Jarod1 #18983 üzenetére
Így van, csak az egyiket 3 évvel ezelőtt vettem.
Mindkettő típusszáma az,hogy 2AV3Z-BANG.[Ugyan az a doboz is, csak az újnak már a gombjai fehérrel ki vannak festve]
-
Viktor8.
tag
Sziasztok. Van kettő db tronsmart bang hangszóróm. Egy régebbi gyártású kb 3 éves illetve egy újabb gyártású kb 2 hónapja vettem mikor nagyon akciós volt (19k). Viszont az tűnt fel,hogy a régebbinek a firmwareje teljesen más. Az újban lehet az appon belül eq-zni, igaz nagyon bután de lehet a hang tartományokat testre szabni. Viszont ha a régire csatlakozok ott nincs ilyen opció. És firmware update sincs hozzá. Esetleg az újnak a firmwarejét rá lehet valahogy telepíteni a régire?
(44k-ba volt nekem a kettő, de így stereoban azért elég "jól" szól, 50e ft-ig bezárólag mi az ami ajánlott és legalább ilyet szól?)
Köszi!
-
Viktor8.
tag
Sziasztok! 30-40ezres árkategóriában 8-10 órás üzemidővel milyen bt hangszórót ajánlanátok? Főként elektronikus zene szólna rajta. Altec Lansingot érdemes venni? Köszi.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új Dell 13 Inspiron 5310 FHD+ IPS i5-11300H 4.4Ghz 8GB 256GB Intel Iris XE Graphics Win11 Garancia
- Dell 16 Inspiron 5625 FHD+ IPS Ryzen5 5625U 4.3Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Új Dell 14 Inspiron 5415 FHD IPS Ryzen5 5500U 4.0Ghz 8GB 256GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Dell 14 Latitude 5440 FHD IPS i5-1245U vPro 4.4Ghz 10mag 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- HP 14 Elitebook 640 G9 FHD IPS i5-1235U 4.4Ghz 10mag 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF X570-PLUS WiFi X570 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Samsung Galaxy Tab S8 Graphite Használt, karcmentes állapotban
- Microsoft Surface Pro 9 i5-1245U 16GB 512GB 1év garancia
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A21s 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest