- Apple asztali gépek
- Platina minősítésű Toughpower tápokkal bővült a Thermaltake portfóliója
- Hardverkiállítás a hónap vége felé közeledve
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Vezetékes FEJhallgatók
- Akciókamerák
- Milyen TV-t vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
carl18
#12493
üzenetére
Ejj, kicsit ráncolom a homlokom
Már tegnap is írni akartam (csak késő volt + lustaság) ...
... szóval ezt csipogom (csipogjuk), hogy az Anker cuccaihoz - ez most kicsit beképzelten hangozhat - "érteni kell". Ezért eleve halálra ítélt az a próbálkozás, hogy unboxing → csutka hangerő, és várjuk a csodát. Egyfelől egyik hangszóró se szól igazán jól 100%-os hangerőn (én eleve járattam volna előtte egy kicsit, mielőtt "lepadlózom"), másfelől, ami az ereje / előnye az Anker / Soundcore cuccoknak, az sokszor a hátránya is (ld. pár hozzászólással korábbi YT-s review-t), vagyis bíbelődni kell vele.
A márka termékeit tehát ki kell tapasztalni (sajnos vagy sem, a legritkább esetben szólnak jól a gyári beállításokkal). Az sem ritka, hogy különböző EQ-t érdemes egyik, míg másikat a másik stílushoz használni. Sőt érdemes kísérletezni az EQ-val a hangerő függvényébe is.
Az EQ akkor is jól jön, mikor pl. nem zenét hallgatok (podcast-oknál rendszeresen átállítom "vocal"-ra), de a hangszóró elhelyezkedése (szekrény, sarok, asztal) is befolyásolhatja az "ideális" beállítást.Sajna (mondjuk ennek köszönhetem most a Liberty 3 Pro-m, szóval azért annyira nem panaszkodok
) a TWS piac nagyon pörög. Én is értekeztem már azt hiszem itt erről (+ a YT-n is van fenn egy jó videó, miért). Így én szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy jön-e, és ha igen, mikor utód (pedig nagyon várom).
A Soundcore fórumon talán van is egy ilyen topic (majd rákeresek) ... kicsit meg kellene pörgetni, hátha segítene.
Ja, ha az aptX mellé (helyette) betennék mondjuk az LDAC-ot, akkor az odab@**na rendesen.
#12497 Lami66
" ... ott már semmilyen fejlesztéssel nem lehet nagyot növekedni ... "
Ezzel mondjuk vitatkoznék ..."A gyártók a multiroom hangszórókra mennek rá."
Nekem ez valahogy nem tűnt fel. Lehet mondjuk mert nem is nagyon nézelődök ilyen témában (és akiket szoktam nézni a YT-n sem tesztelnek ilyet).Az mondjuk igaz, hogy ilyen "multiroom" felkiáltással sokszor áron lehet még a sz@rt is eladni, miközben (személyes, szubj. vélemény) semmi értelme ezeknek a "sokszobás" hangszóróknak.
"A vevőknek wifis lejátszó kell." - olyat mondjuk csinálhatna a Soundcore. Nem kell, hogy multiroom legyen. Esetleg - én ennek örülnék a legjobban - egy olyat, aminek van egy kis saját rendszere (kis kijelző, tud innen-onnan stream-elni, netrádió). Noname márkák már tök régóta csinálnak ilyet. Ha az Anker belépne erre a területre, volna "visítozás".
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple asztali gépek
- Egyéves Gemini AI Pro a Google-től a magyar egyetemistáknak is
- Platina minősítésű Toughpower tápokkal bővült a Thermaltake portfóliója
- Hardverkiállítás a hónap vége felé közeledve
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kuponkunyeráló
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3337, 94% Akkumulátor
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- LG NanoCell 43NANO763QA csere is érdekel (dobozával minden tarozéka meg van)
- Bomba ár! Dell Latitude 5590 - i5-8GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W11 I Gari
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

) a TWS piac nagyon pörög. Én is értekeztem már azt hiszem itt erről (+ a YT-n is van fenn egy jó videó, miért). Így én szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy jön-e, és ha igen, mikor utód (pedig nagyon várom).


