Hirdetés
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Többszörösére növeli az üzemidőt az LG 1 Hz-es LCD panelje
- OLED TV topic
- Milyen joysticket vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vezetékes FÜLhallgatók
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
BreakerGoldn
csendes tag
Hűha, a személyeskedésből ítélve úgy látom jó húrokat pendítettem meg.

Nyugi srácok, nincs baj! Én tényleg csak arra próbálok rávilágítani, hogy attól, hogy az interneten 10/10 ember beírja Caps Lock-al, hogy HODL TO THE MOON, attól még abból a 10-ből simán lehet hogy 8 csak egy mocskos swingtrader troll, akinek az a célja, hogy mindenki vegyen mint az állat és jöjjön az újabb ATH, mikor kiszállhat és majd a dipben újravehet. Ha mindenki olyan arányban hosszútávra játszana és tartaná, mint ahogy ezt olvasni lehet, már az egekben kéne lennie az árfolyamnak, de az utóbbi 1 hónapban nem ez látszik, így feltételezhető, hogy többen szálltak át a pump&dump vonatra, mint ahányan folyamatosan veszik.
Az elmúlt hónapokban iszonyatosan sok embert sikerült behúzni a BTC-be, óriási arányban 3. világbeli országokból, mint India vagy Afrika, ahol kb. vallásként hisznek 10 év múlva a Bitcoinból történő meseszerű meggazdagodásban. De a behúzható emberek száma lassan elfogy, és hacsak nem lesz valami globális szintű likviditásbővülés a háztartásokban akkor egyelőre a pénzcsapok is bezárulnak, így én úgy gondolom hogy a következő 1-2 évet inkább az 50-90 ezer dolláros intervallumon belül lévő billegés fogja jellemezni, mintsem az elmúlt hónapok rakétája. Akkor pedig érdemesebb lehet a volatilitást kihasználni viszonylag jól struktúrált kockázati környezetben, mint várni a csodát mint fél India teszi jelenleg.
De ez tényleg csak az én véleményem, és simán benne van, hogy nem lesz igazam, akkor nyilván azonnal revidiálom majd én is a stratégiám, mert butaság strucc módjára homokba dugott fejjel ragaszkodni valamihez. Kb. ugyanezt javaslom mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Elemlámpa, zseblámpa
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Crimson Desert
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Többszörösére növeli az üzemidőt az LG 1 Hz-es LCD panelje
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B650E R9 7900X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB NZXT H9 Flow White Corsair 850W
- BESZÁMÍTÁS! MSI X570 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Kolink Unity Lateral ARG 750W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R5 9600X 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070XT 16GB Lian Li LANCOOL II Mesh C RGB 750W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Zalman S3 Chieftec 700W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B360M i5 8400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB RAMPAGE Shiva Adata 600W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3938
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 6, Samsung Galaxy Watch 7, Samsung Galaxy Watch Ultra
- Samsung Galaxy A33 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Acer Predator Helios 18 AI I9 ULTRA 9275HX, 192GB RAM, 2TB SSD, RTX 5080
- Keresünk Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 Fe
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




