- Gyártófüggetlen H170/Z170 (LGA1151) alaplapok topicja
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Asztrofotózás
- Melyik tápegységet vegyem?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Párduc a gépben: teszten az ASUS ExpertBook Ultra
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Apple MacBook
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
#24650752
törölt tag
Én szintén megmosolyogtam, de hiába, tör fel, mint a talajvíz. [link] Egyébként azt vettem észre, hogy slush-nál megnőtt az összteljesítmény. Kb. másfél hónap alatt úgy 300 GH-t. Biztos, hogy a képen látható csókák (fent még egy nagy) tesznek rá bő lapáttal erre, de több lett az 50, 30 GH-sel keresők száma is. És ez csak egy pool.
Másrészről, piszok erős a BTC. Annyira, hogy tegnap megdöntötte a két évvel ezelőtti 31 dolláros csúcsot. Mt.Gox
Nagyon bánom, hogy nem tartalékoltam eddig a bitcoinjaimat, mert most még egy Jalapeno kijönne az eladás árából.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Prémium! Bambulab bontatlan filamentek (PLA - PETG- ABS) ÁFÁS- számlával eladóak készletről!
- Újszerű Acer Nitro 5 - 17.3" QHD 165Hz - i9-12900H - 32GB - 1TB - RTX 4060 - Win11
- Apple iPhone 13 128 GB Pink 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- BESZÁMÍTÁS! MSI A320M R5 1600 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB ZALMAN T3 PLUS DeepCool 400W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

