Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz sellerbuyer #11028 üzenetére

    Két napja frissítettem rutinszerűen v9.4-ről v9.5-re, és azóta minden gép stabilan megy, mint előtte is.

    Erről jut eszembe: fektetett valaki energiát a ASM2 mód finomhangolásába Polaris-on?
    Én hamar feladtam az ASM1-et, visszaléptem "hagyományosra", aztán mikor jött az ASM2, akkor pöcögtettem kicsit, míg határozatlanul 10-en hagytam a DCRI-t, mert ott kicsit gyorsabb volt, mint az ASM1 és DCRI=1, vagy a "hagyományos" (annak amúgy mi a korrekt neve itt OpenCL-ben, ami nem assembly, C?).

    Közben pedig megvolt az első kártyahalálom: egy Sapphire RX470 4Gb ("ref OC") fehér füstöt és égett szagot eregetett a backplate mögül, mikor megpróbáltam bekapcsolni az egyik gépet, amit állva találtam (azt hittem elfelejtett visszakapcsolni egy áramszünet után, vagy esetleg én nyomtam ki véletlenül restart helyett shutdown-al), de szerencsére minden más (még a riser is) túlélte abban a gépben (lekapcsolt a táp, amint megjelent a füst).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák