Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4mie

    veterán

    válasz solyomsherif #128 üzenetére

    1.000.000 + /gép.... akciósan lehet 800 körül
    nem véletlen használunk még 14-et :S bár már nagyon kéne váltani....de ennyiért....

    Ja anno cégünktől is voltak 4 napos tréningen....konkrétan úgy fogalmaztak, hogy szart se ért. Bár azóta biztos fejlődtek. Régebben még volt Revit konferencia is KC-s Sz.Balázsék csinálták, szerintem tök jó volt, pláne úgy hogy lehetett nyerni frankó cuccokat :P :D persze mindent az építészek meg statikusok nyertek, de mindenképpen érdekes volt.

    [ Szerkesztve ]

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

  • Lien

    tag

    válasz solyomsherif #128 üzenetére

    Oké hozzáteszem én is olvastam a honlapot és ami videó kurzusok fent vannak a neten nagyon hasonlóak. Van amibe nem is mennek bele részeletesen. 100+ ezer forint plusz ÁFA és ott helyben vagy, kérdezel, a nap végére meg elfelejted. Biztos jó az előadás de kb. Lynda meg Infinite módszer szerint adják elő az anyagot.
    Tényleg baráti az ára(10€) és igazából ezt BÁRMENNYISZER visszanézheted.
    Mellesleg én is csinálok ilyen videót másnak, csak ott másra térek ki amire kb nem fognak megtanítani vagy hosszú kutatás után szűrődik le, hogy mégis mi az Isten nyilát kell csinálni. Eddig a 2 videóm 30 meg 40 percesek. 😃
    Shared parameter egy tipikus példája ennek amikor egy keretet csinálsz és azt akarod, hogy valamelyik szöveg változzon valami meg ugyan az legyen minden lapon. Vagy éppen amit Te küldtél nekem keret, ott rájöttem, hogy 1 vagy 2 vonal kényszerezve lett és azért nem csúszott el a sarokpecsét méretváltoztatásnál. :R
    Lehet meg fogom venni ezt az udemys MEP contentet 10€-ért, mert tényleg tök jó és bármikor jól jöhet.

Új hozzászólás Aktív témák