Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz Aryes #12705 üzenetére

    Nem akarok pesszimista lenni, de a kiírt raktár mennyiség nem jelent semmit még akkor sem ha valódi a bolt és nem dropship faker.

    Egyszerű példa, beérkezik egy tucat rendelés, te meg mindennek a végén rendelsz... És hoppá, már nincs is.
    Panaszkodsz, a válasz az lesz;
    A webshopban megjelenített adatok tájékoztató jellegűek a valóságtól eltérhet.

    Ez minden webshop ÁFSZ-ben benne van.

    Rendeltem én is már csomó mindent így webshopból... Tökrejó dumával, hogy 5 napon belül nálam a cucc, ha nem akkor visszaküldhetem 0Ft-ért és visszalapom a pénzt meg minden egyéb... Meg garantált pénzvisszafizetés elegédettlenség esetén... Satöbbi...

    A cucc nem jött meg 5 napon belül (nagyon kellett volna) a webshop felületén az összes panasz és visszaküldős űrlap meg minden ilyen hivatkozás ismeretlen helyre mutat... Az opciók meg persze csak akkor jelennek meg, ha rendeltél/van rendelési előzmény... Akkor is full zavaros az egész.

    Telefonszám, elérhetőség nulla/fake.

    Ezeket meg persze akkor állsz neki csekkolni ha valami nem okés.

    2 hónap után megjött a cucc, mikor már el is lett felejtve.
    Csomag tipikus fehér nejlonos kínai pakk, rajta is volt a feladó távolkeleti cím shenzenből, wish posta, stb...

    = dropship

    Az oldalnak van értékelése google-ben, meg úgy eleve működik és jól fest... Csak miután behúztak és rendeltél, nem tudsz mit tenni.

    Non+ultra: Magyarországon vagy... Egy olyan országban ahol ha lesből megtámad egy suttyó biztonságiőr műszakja után megvárva téged a spar előtt, de te sikeresen elhárítod, visszakézből bepancsolsz neki egyet, hogy fél pillanatra elgondolkodjon az életén, sőt erről egy tökéletes videófelvétel is van telefonnal... A rendőr téged visz el, zár be 3 és fél órára fogdára mielőtt vallomást felvesz egy nyomozó tőled végre, teljes tenyér/ujjlenyomatvétel, fotózkodás és az ügyészségre küldik az ügyet, amit majd ott megítélnek, hogy Jogos védelem vagy Garázdaság büntette áll fenn számodra !

    Hidd el, itt a kamu webshopok a legkevésbé érdekelt dolgok és még bőven ezer meg egy féleképp lehet az ember csalás áldozata következmények nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák