Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
aprokaroka87
nagyúr
próbáld elmagyarázni neki hogy csak hétköznap akarod 6:30-as ébresztést, állítsa át.
Velem közli hogy már van 6:30-as ébresztő...Be tudja állítani az ébresztőt, de kikapcsolni / törölni már nem tudja...
-
ddekany
nagyúr
próbáld elmagyarázni neki hogy csak hétköznap akarod 6:30-as ébresztést, állítsa át.
Velem közli hogy már van 6:30-as ébresztő...Ennek a megértése egy Gemini Flash szintű (közepes) modellnek is már semmiség pedig. Vajon mit csinálhatnak a háttérben, hogy ezek ne menjenek?
-
forumpista
aktív tag
Google gemini egy Androidos eszközön
Valóban beállította az ébresztőt 6:30-ra de törölni már nem tudja 😁🤷próbáld elmagyarázni neki hogy csak hétköznap akarod 6:30-as ébresztést, állítsa át.
Velem közli hogy már van 6:30-as ébresztő... -
julius666
addikt
Mondok még jobbat, ha már az autóban ülünk: mindenki nyafog, hogy ma már csak 1 touchscreen van az autóban, dedikált fizikai kapcsolók nincsenek, így sok másodperc és menüben turkálás bármit ki/bekapcsolni, átállítani. No nem mintha a tempomaton kívül bármit kapcsolgatnék az autóban, de hogy miért nem lehet hangvezéréssel bármire megkérni az autót, azt nem tudom. Egyből megoldódna a menüben turkálás mondvacsinált problémája is. És igen, ehhez valahogyan össze kéne kötni az autó fedélzeti számítógépét a telefonon futó asszisztenssel.
Technikai akadálya nyilván nem lenne valami MCP jellegű megoldáson keresztül megosztani információkat LLM-el, illetve elérhetővé tenni funkcionalitást. Még csak egységes szabvány se kéne rá mit hogy hívnak meg milyen paraméterei vannak, ez a szép új AI világ előnye, hogy struktúrálatlan adathalmazzal is elboldogul.
Szerintem az még szabályozásilag se lenne problémás, hogy mondjuk egy klíma/tükörfűtés/stb vezérelhető legyen külső, engedélyezett eszközről (Android Auto/CarPlay).
A gond itt valszeg az autógyártókkal lesz, nekik egyik oldalról ez extra hibalehetőségeket/sebezhetőségi felületet hozna, másik oldalról neg csomó kontrollt kivenne a kezükből. A "csodás" rendszereiket amikbe temérdek lóvét toltak lehet onnantól alig használná valaki, nem lehetne "saját AI" belerakásával vakítani a befektetőket (mert közismerten DoA lenne ha ugyanazt eleve jobban tudná Androidon keresztül a Gemini), stb.
-
consono
nagyúr
Mondok még jobbat, ha már az autóban ülünk: mindenki nyafog, hogy ma már csak 1 touchscreen van az autóban, dedikált fizikai kapcsolók nincsenek, így sok másodperc és menüben turkálás bármit ki/bekapcsolni, átállítani. No nem mintha a tempomaton kívül bármit kapcsolgatnék az autóban, de hogy miért nem lehet hangvezéréssel bármire megkérni az autót, azt nem tudom. Egyből megoldódna a menüben turkálás mondvacsinált problémája is. És igen, ehhez valahogyan össze kéne kötni az autó fedélzeti számítógépét a telefonon futó asszisztenssel.
Nálam az autó asszisztense tudja ezt, de csak angolul. Mondjuk gyorsabb megoldás lett, hogy kitettem ezeket shortcutnak...
-
mad823
őstag
Ne b*sszatok már fel, hogy ti sose szoktatok vezetni. :D
Android Auto/Apple CarPlay: asszony küld üzenetet fb messengeren/telegramon/bármi 3rd party appon. Automatikusan olvassa fel (magyarul!) a kedves AI asszisztens, ha akarsz tudj válaszolni szóban (magyarul!). Tudd megkérni az asszisztenst, hogy 3rd party appban (Waze) tegyen már be egy stopot a legközelebbi lidlhöz (lehetőleg overview-vel rákérdezve mert a Waze ajánlólistájából az első elem sokszor atomszar). Mindezt autópályán 130-al robogva, képernyő tapicskolás nélkül.
Ennyit kéne megugrani, ez lenne a killer feature. Ezt nem sikerül már 10 éve (Androidon biztosan nem, de kétlem Siri sokkal jobb lenne). Persze viccet mesélni meg időjárást előrejelezni jól tudnak, csak azt senki nem használja...
A Gemini nyelvtudása, intelligenciája ehhez már szvsz bőven elég lenne, egyszerűen csak tojik rá a Google valamiért, hogy rendesen integrálja. Arra meg sajnos kár várni, hogy majd ehhez megnyitott API-k lesznek akár stock Androidban, akár iOS-en 3rd party appoknak (ChatGPT), ekkora hatalmat nem fog kiengedni egyik cég se a kezéből. Androidos telefongyártók (pl Samsung) esetleg saját hatáskörben átírják ha akarják majd, de ott se fogsz userként szabad kezet kapni, üzleti alapon eldönti helyetted a gyártó.
EU ezen a téren aktívkodhatna, több értelme lenne, mint a böngésző választónak...

Mondok még jobbat, ha már az autóban ülünk: mindenki nyafog, hogy ma már csak 1 touchscreen van az autóban, dedikált fizikai kapcsolók nincsenek, így sok másodperc és menüben turkálás bármit ki/bekapcsolni, átállítani. No nem mintha a tempomaton kívül bármit kapcsolgatnék az autóban, de hogy miért nem lehet hangvezéréssel bármire megkérni az autót, azt nem tudom. Egyből megoldódna a menüben turkálás mondvacsinált problémája is. És igen, ehhez valahogyan össze kéne kötni az autó fedélzeti számítógépét a telefonon futó asszisztenssel.
-
julius666
addikt
Van erre széles körben igény? A beépített AI assistant minősége döntő lenne valakinek telefon vásárláskor? ChatGPT stb. előfizetéssel szemben, a beépített asszisztens feltételezhetően jobban eléri a telefon funkcióit, pl. állítsd be az ébresztőt. De azok pont azok a dolgok, amit viszonylag hatékonyan lehet nyomkodással is.
Ne b*sszatok már fel, hogy ti sose szoktatok vezetni. :D
Android Auto/Apple CarPlay: asszony küld üzenetet fb messengeren/telegramon/bármi 3rd party appon. Automatikusan olvassa fel (magyarul!) a kedves AI asszisztens, ha akarsz tudj válaszolni szóban (magyarul!). Tudd megkérni az asszisztenst, hogy 3rd party appban (Waze) tegyen már be egy stopot a legközelebbi lidlhöz (lehetőleg overview-vel rákérdezve mert a Waze ajánlólistájából az első elem sokszor atomszar). Mindezt autópályán 130-al robogva, képernyő tapicskolás nélkül.
Ennyit kéne megugrani, ez lenne a killer feature. Ezt nem sikerül már 10 éve (Androidon biztosan nem, de kétlem Siri sokkal jobb lenne). Persze viccet mesélni meg időjárást előrejelezni jól tudnak, csak azt senki nem használja...
A Gemini nyelvtudása, intelligenciája ehhez már szvsz bőven elég lenne, egyszerűen csak tojik rá a Google valamiért, hogy rendesen integrálja. Arra meg sajnos kár várni, hogy majd ehhez megnyitott API-k lesznek akár stock Androidban, akár iOS-en 3rd party appoknak (ChatGPT), ekkora hatalmat nem fog kiengedni egyik cég se a kezéből. Androidos telefongyártók (pl Samsung) esetleg saját hatáskörben átírják ha akarják majd, de ott se fogsz userként szabad kezet kapni, üzleti alapon eldönti helyetted a gyártó.
EU ezen a téren aktívkodhatna, több értelme lenne, mint a böngésző választónak...

-
Cassi
őstag
Parkinson-kórral beszélni is nehezen tud, sőt általában az idősek nagyobb részének van problémája a beszéddel, mint a látással.
Továbbra is a felhasználók nagy része úgy használja a számítógépet, ahogy a 40 évvel ezelőtti Apple Lisa GUI-s demóknál. Az egér, a billentyűzet minimális erőforrást igényel, gyors és univerzális. -
janeszgol
félisten
Van erre széles körben igény? A beépített AI assistant minősége döntő lenne valakinek telefon vásárláskor? ChatGPT stb. előfizetéssel szemben, a beépített asszisztens feltételezhetően jobban eléri a telefon funkcióit, pl. állítsd be az ébresztőt. De azok pont azok a dolgok, amit viszonylag hatékonyan lehet nyomkodással is.
Most még talán nem, de később az lesz. És most nem csak azokról van szó, akik valamilyen korlátozottsággal élnek (mozgás, betegség - Parkinson-kór, látas).
Egyszerűen kényelmesebb lesz kezelni az eszközöket. Ennek van előnye és hátránya is, de ez mindig mindennel így volt. -
mad823
őstag
Szerintem az olyan emberek pusztulásra vannak ítélve, akik "AI" asszisztensekkel akarnak másokkal kommunikálni, mert már arra is lusták vagy annyira életképtelenek, hogy saját maguk menedzseljék a dolgaikat. Ez a véleményem a szintén divatos kapitalista lázálomról is, amikor az okosl*fasz majd magától rendelgeti az árut a te pénzeden bármi alapján. Túlköltekezés, még nagyobb pazarlás, elidegenedés. Át kéne gondolnia az illetőnek, aki ilyenekre vágyik, hogy mi a francnak él egyáltalán, mielőtt még az jön hogy a barátokkal is az AI fog beszélgetni, meg a gyereket is a Siri fogja felnevelni.
Csak két érv:
- produktivitás, vagyis sokkal gyorsabban tudsz gondolkodást nem igénylő dolgokat elintézni, azaz több időd marad a gondolkodást igénylő dolgokra
- vezetés közben némileg biztonságosabb... -
btprg
senior tag
Ami nincs op.rendszer szinten integrálva, az semmit nem ér. Az ilyen asszisztensek legkevésbé érdekes része az, hogy tartalmat tud generálni, a lényeg pont abban van, hogy hozzáférés bármilyen adatodhoz, és abból tud valamit előállítani, majd valamelyik appodon keresztül ezt hasznosítani tudja. Csak egy példa: "Nézd meg, hogy a következő három napban mikor érek rá egy órára és küldj javasolt időpontokat XY-nak."
Szerintem az olyan emberek pusztulásra vannak ítélve, akik "AI" asszisztensekkel akarnak másokkal kommunikálni, mert már arra is lusták vagy annyira életképtelenek, hogy saját maguk menedzseljék a dolgaikat. Ez a véleményem a szintén divatos kapitalista lázálomról is, amikor az okosl*fasz majd magától rendelgeti az árut a te pénzeden bármi alapján. Túlköltekezés, még nagyobb pazarlás, elidegenedés. Át kéne gondolnia az illetőnek, aki ilyenekre vágyik, hogy mi a francnak él egyáltalán, mielőtt még az jön hogy a barátokkal is az AI fog beszélgetni, meg a gyereket is a Siri fogja felnevelni.
-
aprokaroka87
nagyúr
Nem feltétlenül lustaság, valószínűleg egyszerűbb egy gyengén látó számára beszélni egy telefonnal, mint képernyő olvasóval végig menni a képernyőn, hogy most éppen mi-hol micsoda.
Meg ha valamiért nem tudod használni a telefont (vezetsz, főzés / szerelés /bármi közben koszos a kezed, és nem akarod a képernyőt megfogni, stb) , szintén jól jöhet, ha a telefon meg tud válaszolni egy kérdést.Az más kérdés hogy ezekre a mostani Siri majdnem teljesen alkalmatlan, meg a régi Google Assistant is (Genimi-t még nem próbáltam)
-
vmarci21
tag
Komlepexebb dolgok esetén látom eleve értelmét.
Az már eleve Rossz ha már nyomkodni is lusta az ember 😁Nem feltétlenül lustaság, valószínűleg egyszerűbb egy gyengén látó számára beszélni egy telefonnal, mint képernyő olvasóval végig menni a képernyőn, hogy most éppen mi-hol micsoda.
Meg ha valamiért nem tudod használni a telefont (vezetsz, főzés / szerelés /bármi közben koszos a kezed, és nem akarod a képernyőt megfogni, stb) , szintén jól jöhet, ha a telefon meg tud válaszolni egy kérdést.Az más kérdés hogy ezekre a mostani Siri majdnem teljesen alkalmatlan, meg a régi Google Assistant is (Genimi-t még nem próbáltam)
-
aprokaroka87
nagyúr
Szerintem azt már nyugodtan el lehet felejteni hogy majd az Apple engedni fog komolyabb integrációt a Google számára.
-
ddekany
nagyúr
Ami nincs op.rendszer szinten integrálva, az semmit nem ér. Az ilyen asszisztensek legkevésbé érdekes része az, hogy tartalmat tud generálni, a lényeg pont abban van, hogy hozzáférés bármilyen adatodhoz, és abból tud valamit előállítani, majd valamelyik appodon keresztül ezt hasznosítani tudja. Csak egy példa: "Nézd meg, hogy a következő három napban mikor érek rá egy órára és küldj javasolt időpontokat XY-nak."
Nincs technikai akadálya hogy 3rd party app így integrálódjon. Ha netán, hogy, hogy nem, valahogy nem sikerül erre másnak is elérhető API-t publikálni, meg jajaj, a biztonság miatt képteleség, akkor oda kéne lépni a hatóságoknak, hogy ez piaci helyezettel visszaélés stb., szóval sikerüljön.
Amúgy amit mondasz, az a Google naptár elrése, nem Android-os dolog. A ChatGPT meg azt hiszem a Claude is eléri már most, meg a GMail leveleket is (a fizetős, és ha engeded neki).
-
mad823
őstag
Komplex feladatoknál meg gáz, ha valóban a Google és az Apple előre telepített megoldásának kell versenyeznie, csak mert náluk van a két fő mobil platform. Az OK, ha van előtelepített saját kisebb AI "nyomkodás helyett", de azon felül versenyezzen mindenki, különben ez nagyon durva visszaélés a pozíciójukkal. Persze ingerküszöb ma már a béka segge alatt van ilyen téren is...
Ami nincs op.rendszer szinten integrálva, az semmit nem ér. Az ilyen asszisztensek legkevésbé érdekes része az, hogy tartalmat tud generálni, a lényeg pont abban van, hogy hozzáférés bármilyen adatodhoz, és abból tud valamit előállítani, majd valamelyik appodon keresztül ezt hasznosítani tudja. Csak egy példa: "Nézd meg, hogy a következő három napban mikor érek rá egy órára és küldj javasolt időpontokat XY-nak."
-
ddekany
nagyúr
Komlepexebb dolgok esetén látom eleve értelmét.
Az már eleve Rossz ha már nyomkodni is lusta az ember 😁Komplex feladatoknál meg gáz, ha valóban a Google és az Apple előre telepített megoldásának kell versenyeznie, csak mert náluk van a két fő mobil platform. Az OK, ha van előtelepített saját kisebb AI "nyomkodás helyett", de azon felül versenyezzen mindenki, különben ez nagyon durva visszaélés a pozíciójukkal. Persze ingerküszöb ma már a béka segge alatt van ilyen téren is...
-
aprokaroka87
nagyúr
Van erre széles körben igény? A beépített AI assistant minősége döntő lenne valakinek telefon vásárláskor? ChatGPT stb. előfizetéssel szemben, a beépített asszisztens feltételezhetően jobban eléri a telefon funkcióit, pl. állítsd be az ébresztőt. De azok pont azok a dolgok, amit viszonylag hatékonyan lehet nyomkodással is.
Komlepexebb dolgok esetén látom eleve értelmét.
Az már eleve Rossz ha már nyomkodni is lusta az ember 😁 -
ddekany
nagyúr
(GPT-5) Can Google Gemini save Apple Siri?
Válasz:
It’s a fascinating twist in the AI rivalry — Apple and Google, long-time smartphone competitors, are reportedly in early talks about using Google’s Gemini AI to power a major Siri overhaul2.
Here’s what’s on the table:
Why Apple might do it 🛠️ Siri’s been lagging behind Google Assistant and Alexa in conversational depth, contextual awareness, and handling complex requests. Apple’s in-house generative AI work has faced delays, so licensing Gemini could fast‑track a leap forward.
What Gemini could bring 🚀 Gemini is multimodal — it can process text, images, audio, and video — and is known for more natural, context‑rich responses. A Siri powered by a custom Gemini model could feel far more conversational, handle layered questions, and even integrate richer visual or multimedia answers.
How Apple would keep its “privacy-first” image 🔒 Reports suggest the Gemini model would run on Apple’s own Private Cloud Compute servers, so Apple retains control over data handling while tapping Google’s tech.
The bigger picture 🌍 This would be one of the most high‑profile collaborations between two fierce rivals since Google became Safari’s default search engine. It could also raise questions about Apple’s dependence on a competitor for a core service — and might attract regulatory scrutiny6.
When to expect changes ⏳ If Apple goes ahead, the revamped Siri — sometimes dubbed “Siri 2.0” — is rumored for a 2026 launch.
Whether Gemini can “save” Siri depends on execution. If Apple blends Gemini’s capabilities with its tight ecosystem integration and design polish, Siri could leap from playing catch‑up to setting the pace again.
If you’d like, I can break down exactly how a Gemini‑powered Siri might compare to today’s Siri and Google Assistant in a side‑by‑side table.
********
Azt el kell ismerni, hogy jobb cikket ír már, mint a PH
Ezekkel az a gond, hogy kell hozzá emberi háttérismeret, hogy korrigáld meg irányítsd a dolgot. Különben csak formailag néz ki jól, de mellényúlhat. Persze amikor csak máshonnan vett cikkek mechanikus fordítása történik, az nem jobb...
De... AI Slop szakami tartalom generálás verseny:
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Apple Intelligence vs ChatGPT & Gemini: What’s Actually Happening
Apple’s built-in AI—Siri now runs on Apple Intelligence, a hybrid of on-device (\~3B parameters) and cloud LLMs (GPT‑4 level). On-device is fast, private, offline, handles light tasks like summaries, Genmoji, photo search. Cloud model adds heavy lifting: structured summaries, transcription, reasoning. Optional ChatGPT integration exists but is not default.Third-party AI access: Locked. iOS sandbox + granular permissions. Apps can touch contacts, photos, or camera only if allowed; no system-wide messaging, alarms, or cross-app access. Apple on-device models will be available via SDK, but still sandboxed. Full system integration remains Apple-only.
Capabilities gap: Apple lags competitors on complex tasks and multimodality. Apple is closing it with:
* Visual Intelligence & Live Translation: real-time text + speech translation, on-screen recognition, lightweight Google Lens-style actions.
* Foundation Models Framework: devs get on-device AI, privacy-first, for their apps.
* Siri 2.0 overhaul (2026): better context, task handling, richer functionality.
* Partnership talks: Google Gemini, OpenAI, Anthropic for potential hybrid models.Competitor snapshot:
* ChatGPT GPT‑5: multimodal, tool-augmented, cloud-only, extremely flexible.
* Gemini 2.5 Pro: huge context window, coding/STEM-heavy, creative media, cloud-only, restricted access.Bottom line: Apple keeps privacy and system access locked down, pushes on-device AI and multimodal tools, and may lean on partnerships for heavy-duty reasoning. Real leap in complex tasks likely with Siri 2.0 or Gemini/OpenAI hybrid.
-
Cassi
őstag
(GPT-5) Can Google Gemini save Apple Siri?
Válasz:
It’s a fascinating twist in the AI rivalry — Apple and Google, long-time smartphone competitors, are reportedly in early talks about using Google’s Gemini AI to power a major Siri overhaul2.
Here’s what’s on the table:
Why Apple might do it 🛠️ Siri’s been lagging behind Google Assistant and Alexa in conversational depth, contextual awareness, and handling complex requests. Apple’s in-house generative AI work has faced delays, so licensing Gemini could fast‑track a leap forward.
What Gemini could bring 🚀 Gemini is multimodal — it can process text, images, audio, and video — and is known for more natural, context‑rich responses. A Siri powered by a custom Gemini model could feel far more conversational, handle layered questions, and even integrate richer visual or multimedia answers.
How Apple would keep its “privacy-first” image 🔒 Reports suggest the Gemini model would run on Apple’s own Private Cloud Compute servers, so Apple retains control over data handling while tapping Google’s tech.
The bigger picture 🌍 This would be one of the most high‑profile collaborations between two fierce rivals since Google became Safari’s default search engine. It could also raise questions about Apple’s dependence on a competitor for a core service — and might attract regulatory scrutiny6.
When to expect changes ⏳ If Apple goes ahead, the revamped Siri — sometimes dubbed “Siri 2.0” — is rumored for a 2026 launch.
Whether Gemini can “save” Siri depends on execution. If Apple blends Gemini’s capabilities with its tight ecosystem integration and design polish, Siri could leap from playing catch‑up to setting the pace again.
If you’d like, I can break down exactly how a Gemini‑powered Siri might compare to today’s Siri and Google Assistant in a side‑by‑side table.
********
Azt el kell ismerni, hogy jobb cikket ír már, mint a PH
-
ddekany
nagyúr
Szerintem nincsen. Nekem meg biztosan nincs erre igényem.
Tetszik a dolog, de nem tudok logikus érvet felhozni a használatára telefonon. Még a hanggal diktálás is problémás, mert valaki biztosan pont akkor fog hozzád szólni, amikor diktálni akarsz vagy szöveges üzenetet küldenél valakinek. Legalábbis én mindig így járok. A legtöbb esetben az asszony válaszol nekem, ami szintén beleíródik az üzenetbe!
Ez max. azoknak lehet jó, akik egyedül vannak egy helyiségben vaaaagy kifejlesztik azt a technológiát, hogy csak a tulaj hangjára reagáljon?!
Hogy csak a tulaj hangjára reagáljon, az szinte biztos megoldható lenne a mai technikai szinten. Az összes többi miatt nekem még úgy is kétséges a fontossága ennek, ha egyszerű telefonon összenyomkodható műveletekről van szó. Ha meg nem, akkor mindenki feltesz amit akar, mindegy hogy Android vagy iOS.
-
miqlas
őstag
Van erre széles körben igény? A beépített AI assistant minősége döntő lenne valakinek telefon vásárláskor? ChatGPT stb. előfizetéssel szemben, a beépített asszisztens feltételezhetően jobban eléri a telefon funkcióit, pl. állítsd be az ébresztőt. De azok pont azok a dolgok, amit viszonylag hatékonyan lehet nyomkodással is.
Szerintem nincsen. Nekem meg biztosan nincs erre igényem.
Tetszik a dolog, de nem tudok logikus érvet felhozni a használatára telefonon. Még a hanggal diktálás is problémás, mert valaki biztosan pont akkor fog hozzád szólni, amikor diktálni akarsz vagy szöveges üzenetet küldenél valakinek. Legalábbis én mindig így járok. A legtöbb esetben az asszony válaszol nekem, ami szintén beleíródik az üzenetbe!
Ez max. azoknak lehet jó, akik egyedül vannak egy helyiségben vaaaagy kifejlesztik azt a technológiát, hogy csak a tulaj hangjára reagáljon?!
-
ddekany
nagyúr
Van erre széles körben igény? A beépített AI assistant minősége döntő lenne valakinek telefon vásárláskor? ChatGPT stb. előfizetéssel szemben, a beépített asszisztens feltételezhetően jobban eléri a telefon funkcióit, pl. állítsd be az ébresztőt. De azok pont azok a dolgok, amit viszonylag hatékonyan lehet nyomkodással is.
-
julius666
addikt
Ugyan miért? A Gemini egy teljesen korrekt modell. Hogy a Google maga is bénázik a szolgáltatásaiba integrálni (Androidon pl. szerintem még mindig nem tud annyit a Gemini mint a régi asszisztens, hiába sokkal okosabb), az egy tök más téma. Az Applenél nem az integrálás részen vannak - egyre inkább behozhatatlannak tűnő - hiányosságok, hanem hogy nem tudnak megfelelő modelleket trainelni.
-
zzola
titán
Rájöttek, hogy le vannak maradva. Persze ezt is lemaradással teszik. Tipikus.
-
Cassi
őstag
Vak vezet világtalant
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Projektor topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Worlf of Tanks: HEAT
- Futás, futópályák
- Öt év után újra előkerült a SiN Reloaded
- Milyen routert?
- További aktív témák...
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Game Pass Ultimate előfizetések 3 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel! 13 hónap ultimate - 45.000 ft
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- SzoftverPremium.hu
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- 281 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- Xiaomi Redmi 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! MSI GAMING X SLIM RTX 4080 Super 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

