Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Misi1979 #9909 üzenetére

    mint írtam is, hogy előbb utóbb tuti meg lehet\lehetne oldani a "problémát" ha mást nem akkor új termékkategóriát is indíthatnának, tuti lenne rá vevő... :U

    csak nem siklanék el ezek felett...

    Blaise: ugyanezt tudom csak írni, hogy idővel remélem megoldják ha kell akkor más termékkategoriát hoznak be, esetleg áttervezik az MBA-t stb...
    ettől félek én is, hogy nem lesz egyhamar új kategória meg semmi, mert most is tökéletesek amire ki vannak találva és nem az én általam áhított elvárások képviselik a fő szempontokat...

    nem kell nekem retina, nem vágok videót\képeket, meg a nagy felbontás se vonz annyira, de be kell valljam, kegyetlen szép a képe az biztos

    Ne kössétek már ennyire az ebet a karóhoz...

    DanielK: Gratulálok! a lényeget kiragadtad... :C :N példának hoztam fel, ha nem tűnt volna fel... a lényeg, hogy evvel a HD vezérlővel sokkal gyorsabban avul el, tudom akkor meg konkurencia lenne MBP-nek stb... akkor csináljanak új kategóriát, vagy bánom is én, hogy, oldják meg, de örülnék

    Nyugdíjas: szerintem meg gáz, hogy a "user" nem döntheti el, hogy ha csak kicsit szeretne nagyobb grafikus teljesítményre kapcsolni akkor nincs lehetősége, mert a dedikált vezérlő sz#r ilyen téren, és csak az MBP az alternatíva, de abból is 15"-től van normális VGA teljesítmény...

    tudom tudom, nem erre van stb, de még a lehetőség sincs sajnos megadva...

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Új hozzászólás Aktív témák