Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
hematoma1
senior tag
Valaki vásárolt már a Partnero GSM-től
-
judas13
veterán
Zseniális h egy tavalyi középkategóriás telefon ami nem is AI specifikus azért nem kapja meg az egyáltalán nem AI specifikus kövi szoftvert mert nem tudják megcsinálni rendesen az AI miatt
Kész röhej ez a samsung.Én meg úgy látom, hogy humoruknál vannak. Ja nem.

(Nem Samsung lesz a kövi telóm mindentől függetlenül. Csak a jegyzőkönyv kedvéért írtam).
-
pg1966
senior tag
Na ma legalább tényleg megjött a One UI 7.0 S24U-ra.
-
cezarlacrone
aktív tag
Mire megjönne az S23 Ultrára, addigra már tudunk kihozni S25 Ultrát yetteltől....
-
csakany2001
senior tag
Várom is júliusban az A9+-ra, nem mintha a mostani verzió rossz lenne. De kíváncsi leszek.
Samsung tény hogy nem sieti el a dolgokat, de remélhetőleg hibamentes is lesz.
Én is fokozatosan próbálom ez az androidra való átállást, első körben tablet, utána S26.(feltéve ha lesz AF-es ultraszéles végre a simában is) -
LosBlancosRM
őstag
-
LosBlancosRM
őstag
Van különbség a késés és a nem jött meg(hazudott a Samsung, hogy lesz frissítés) között.
Szerintem is gáz, hogy ennyivel később jött, mint a Google kiadása, de attól még megjött.
-
István971
tag
-
doooo
veterán
-
MrOomen
tag
Ápr10-én teljesítette az OneUI7-et, készül a 8... Mi maradt ki?
Samsung "párti" vagyok így is, de te meg elvakult ha szerinted minden frankó ahogy van. Van hova fejlődni, az elmúlt éveik után nem is keveset, nagyon megúszósra vették a figurát.
Határidő nem volt, de vérciki a helyzet mondjuk a 2020/21/22-es frissítési hullámok után. -
hapakj
őstag
Írhatnád ennyi erővel a Blikket, vagy a szomszéd Jóskát is. A hivatalos szónak meg nézz utána, ha nem tudod a jelentését.
Szóval szerinted is ennyire lószar forrás a Mobilaréna meg ez a fórum?

-
LosBlancosRM
őstag
-
István971
tag
Hát ezen már meg sem lehet lepődni, végülis ez a normális.
De jó hogy elfelejtettem már ezt a telefont és az egész cirkuszt ami ezzel jár. -
hapakj
őstag
Link nélkül komolykodsz?
Forrás: Mobilarena
-
LosBlancosRM
őstag
-
hapakj
őstag
Ápr10-én teljesítette az OneUI7-et, készül a 8... Mi maradt ki?
Fél év.
-
Viktor77
titán
Sokan használják automatikusan a
- t, mint mondatvégi írásjel. Ha már szarkazmus, azt jelezni "kell", főleg ennyi nem szarkasztikus szidó komment után.Én nem szídok semmit, elvagyok én 6.1-gyel (S23), tényleg poén volt.
-
LosBlancosRM
őstag
-
Viktor77
titán
Elküldenéd azt a posztot, képet, akármit, amin rajta van, hogy fél évvel ezelőtti dátumot ígért a Samsung?

Inkább elküldöm újra a smiley-t a mondatom végéről, hátha leesik:

-
LosBlancosRM
őstag
-
Viktor77
titán
Ápr10-én teljesítette az OneUI7-et, készül a 8... Mi maradt ki?
Fél év.

-
LosBlancosRM
őstag
Nem tudlak cáfolni, nem is szeretnélek
A baj a gyártóval van hogy ígér aztán b*szik teljesíteni. Nettó illene ha már a hardvert képtelenek fejleszteni, árat nem csökkentett, sőt ígéretekre csak nagyobbra tartotta a markát. (Kutatás, fejlesztés költségről se igen kéne beszélni). Pedig én nagyon szurkoltam...
Ápr10-én teljesítette az OneUI7-et, készül a 8... Mi maradt ki?
-
LosBlancosRM
őstag
-
Móci
addikt
-
hapakj
őstag
Hát pedig mintha arról jönnének hírek mindenfelől, hogy eléggé késik. Nomeg hogy egyszerre két főverzió fejlesztése van folyamatban publikusan, az elég fura

-
doooo
veterán
De, úgy jönnek. Soha nem ígértek semmi ezzel ellentéteset.
Egy adott évnyi frissítést, és azon belül egy adott számú főverziót ígértek. Mindenhez tartják magukat. De azért köszi.
-
doooo
veterán
-
doooo
veterán
Szarba se veszi? Ha így lenne, nem lenne egyáltalán frissítés rá. Nem kell ez a mű dráma.
És amúgy de, jogosan foglalkozhat vele. Csak épp leírta, hogy ő márpedig tojik rá.
Nos ez a kettő dolog kizárja egymást. -
h4h01
senior tag
Szarul csinálják, de legalább sokáig
Azért kíváncsi leszek, hogy egy most bemutatott A36 v. A26 hardvere mit fog tudni mondjuk 5 év múlva.. -
MrOomen
tag
Nem tudlak cáfolni, nem is szeretnélek
A baj a gyártóval van hogy ígér aztán b*szik teljesíteni. Nettó illene ha már a hardvert képtelenek fejleszteni, árat nem csökkentett, sőt ígéretekre csak nagyobbra tartotta a markát. (Kutatás, fejlesztés költségről se igen kéne beszélni). Pedig én nagyon szurkoltam...
-
LosBlancosRM
őstag
-
Lajmund
őstag
Biztonsággal a samunál sincs gond és a knox egész jó rendszer.
-
hapakj
őstag
Így van a legtöbben le se szarják mi fut a telon csak rendesen működjön. Valamilyen szinten én is így vagyok vele de már egy éve olvasom hogy ez meg az lesz a 7-be és màr tényleg röhejes hogy mindjart itt a 8 sőt már cikk is van rola itt is és mi még a hetet várjuk.
Igazából most minden olyan stabil és fluid ezzel sincs bajom de na.Igazából én is vagyok vele. Annyira a főverzió frissítések nem érdekelnek. Telefon, működjön. Viszont annak örülök, ha a biztonsági foltokat rendszeresen csorgatják, ha már egy több minden kényelmes pénzügyi / vásárlási megoldás a telefonokon elérhető.
-
hapakj
őstag
-
MikeWazowski
veterán
-
vodrosjozsi
addikt
Zseniális h egy tavalyi középkategóriás telefon ami nem is AI specifikus azért nem kapja meg az egyáltalán nem AI specifikus kövi szoftvert mert nem tudják megcsinálni rendesen az AI miatt
Kész röhej ez a samsung. -
Lajmund
őstag
Miközben az sincs kihasználva teljesen ami van jelenleg.
De az újdonság mindenben jó erről meg egy éve olvasok már. Kezd izgatni mire ez a nagy huho.
-
Jadro
veterán
Így van a legtöbben le se szarják mi fut a telon csak rendesen működjön. Valamilyen szinten én is így vagyok vele de már egy éve olvasom hogy ez meg az lesz a 7-be és màr tényleg röhejes hogy mindjart itt a 8 sőt már cikk is van rola itt is és mi még a hetet várjuk.
Igazából most minden olyan stabil és fluid ezzel sincs bajom de na.Ez most egy ilyen világ. A felfokozott várakozás trend lett. Ahelyett hogy kiélveznénk ami van, folyton az újra ácsingózunk és várjuk a jobbat/szebet/többet. Aztán persze jön a csalódás ha nem elég jó/szép/sok.
-
Lajmund
őstag
Amennyiben már sikerült elég nagy volumenű mindent befogadó, "ez nem bug, feature" maszlagot benyelő vevőkört kialakítani, akkor kb semmi.

Már nem az a világ van mint a Nokia idején. Persze innen is lehet esni (Sőt innen még nagyobbat!) csak ahhoz sorozatosan kell olyanokat bakizni, amit nem bocsájt meg a nép. Lassú víz partot mos.
Ez a szakmai fórum nem tükrözi az átlag felhasználót. Nekünk jobban fáj a frissítéssel való bénázás, mint ha kivesznek pár kedvenc emojit. Az emojit hiányolók viszont sokkal többen vannak.
A többség szerintem azt se tudja megmondani, milyen adroid verzió fut a készülékén, nemhogy a OneUI verziószámát.Így van a legtöbben le se szarják mi fut a telon csak rendesen működjön. Valamilyen szinten én is így vagyok vele de már egy éve olvasom hogy ez meg az lesz a 7-be és màr tényleg röhejes hogy mindjart itt a 8 sőt már cikk is van rola itt is és mi még a hetet várjuk.
Igazából most minden olyan stabil és fluid ezzel sincs bajom de na. -
Jadro
veterán
Amennyiben már sikerült elég nagy volumenű mindent befogadó, "ez nem bug, feature" maszlagot benyelő vevőkört kialakítani, akkor kb semmi.

Már nem az a világ van mint a Nokia idején. Persze innen is lehet esni (Sőt innen még nagyobbat!) csak ahhoz sorozatosan kell olyanokat bakizni, amit nem bocsájt meg a nép. Lassú víz partot mos.
Ez a szakmai fórum nem tükrözi az átlag felhasználót. Nekünk jobban fáj a frissítéssel való bénázás, mint ha kivesznek pár kedvenc emojit. Az emojit hiányolók viszont sokkal többen vannak.
A többség szerintem azt se tudja megmondani, milyen adroid verzió fut a készülékén, nemhogy a OneUI verziószámát. -
Móci
addikt
-
janeszgol
félisten
-
doooo
veterán
-
Móci
addikt
Én nem hiszem el, hogy, májusban megkapja a telefonom. Igaz, már le is szrom. Ha nem építkezésre költenénk, cserélném ezt a csodát...
-
judas13
veterán
Várjuk ki a végét.
-
janeszgol
félisten
-
Lajmund
őstag
Összefog az jönni megtudjátok csinálni!?
Csak május az uj idöpont XD Én simán elhiszem azt a pletykát hogy a 7 és az android 14 kimarad és egyböl megy a 15 és a 8. Engem inkább az érdekelne. Kibirom nyárig.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung S23 Ultra 8+256GB Zöld
- Apple iPhone 16 Plus 128 GB Ultramarine akku: 100%, újszerű, karcmentes állapot
- Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


