Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Alvin_ti4200 #36414 üzenetére

    Hát a vendéglátó szektor az már most is elég nagy szarban van. Szinte nem tudsz olyan éttermet mutatni, ahol nem küzdenének létszámproblémákkal. Ha szakács vagy, van képzettséged kis túlázással ott dolgozol, ahol akarsz. Nálunk is ilyen 1000 fontos ösztönzőbónuszokat dobál a tulaj ha valaki talál valakit aki a próbaidőn túl marad, mert annyira nem vagyunk elegen, hogy nem is tudja bővíteni a helyet. De tavasz óta ha felvettünk 3 embert, akkor sokat mondtam. Fel fel bukkangatnak emberek interjúkra, de alig marad meg aki vissza is jön.

    Én nyáron terveztem váltani, amint feltettem a CVmet Linkdinre meg a többire, szint másnaptól folyamatosan kaptam a hívásokat meg az üzeneteket mindenféle recruiterektől, és csak nagyon erős meggyőzéssel nem váltottam, de jövőre valószínüleg újra nekimegyek, kíváncsi vagyok mennyit változott a helyzet, remélem nem sokat. Elég specifikus terveim vannak, ezért reménykedek benne, hogy most könnyebben találok olyan helyet, ami a jövőbéli terveket tudja majd segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák